Світло переможе темряву: ліхтарі 2E

Світло переможе темряву: ліхтарі 2E

Коли йдеться про ліхтарик, в уяві більшості людей виникає трубка зі слабкою лампочкою на батарейках, яких, як правило, вистачає ненадовго.

Насправді ці освітлювальні пристрої дуже змінилися, і наразі існує безліч різноманітних моделей, які значно перевершують своїх попередників. Крім того, суттєво розширилася й сфера їхнього застосування. Легкі, універсальні та мобільні ліхтарі використовують скрізь: у побуті, поїздках і походах, на будівництві, для трекінгу та кемпінгу, за польових умов й уразі відсутності електропостачання, яке відбувається через бойові дії, що веде агресор.

Практичність і функціональність

Основні елементи, з яких складається ліхтарик, – це корпус, лампа, розсіювач та джерело живлення. Відрізняти моделі може розмір, призначення й певні функціональні особливості. До прикладу, потужність може варіюватися, ліхтарик може виконувати функції стробоскопа, слугувати для подавання сигналу лиха SOS, що доволі актуально, мати бічне, червоне, а також світло у вигляді «полум’я», зберігаючи здатність роздивлятися предмети у сутінках тощо.

Ліхтарі 2Е виготовлено з якісних матеріалів, вони відповідають сучасним стандартам, гарантуючи надійність і довготривале використання, що робить їх вдалим вибором.

Ручні ліхтарі

Ручні ліхтарі є найуживанішими та найпопулярнішими, адже вони компактні, мобільні та забезпечують джерелом світла для індивідуального використання. Корпус, виготовлений з алюмінію чи ударостійкого пластику, гарантує міцність і легкість. Він не боїться іржі, а отже, використання буде довготривалим. Ручний ліхтарик стане в пригоді в побуті, для підсвічування у під’їзді та вдома, а також під час екстрених випадків на дорозі або в поході. Можливо, ручні ліхтарі не найпотужніші, але свою функцію виконують на всі сто.

Коди товарів: 2E-FLBL3AAA, 2E-FLBL2650, 2E-FLYB2630, 2E-FLBL1822P70, 2E-FLBL1822P50, 2E-FLYB1812BI

Налобні ліхтарі

Налобний ліхтар за певних ситуацій зручніший за ручний, бо його надягають на голову за допомогою резинки чи ремінця, вивільнюючи обидві руки, тож подібно до телефонних гарнітур його ще іноді називають HandsFree. Окрім цього, він вирізняється малою вагою та компактним розміром. Промінь світла налобного ліхтаря спрямований у бік, який дивиться людина. Такий ліхтар може мати кілька режимів свічення, додаючи зручності за різних умов використання. Універсальність налобних ліхтарів вже оцінили люди різних професій (електрики, сантехніки тощо), а також туристи, рятувальники, велосипедисти та рибалки.

Коди товарів: 2E-HLBL1818T6, 2E-HLBL1818

Кемпінгові ліхтарі

Під час відпочинку на природі й у наметі знадобляться ліхтарі, що мають назву «кемпінгові». Завдяки широкому та розсіяному променю вони, крім іншого, можуть освітлювати чималу площу на будівництві, у присадибному господарстві чи навіть квартирі. Кемпінгові ліхтарі створюють м’яке кругове освітлення та зазвичай тривалу роботу на одному комплекті елементів живлення. Певні моделі мають розширений функціонал, забезпечуючи різні режими освітлення.

Коди товарів: 2E-PLBL3AA, 2E-PLBL1844, 2E-PLBL3AAF

Прожектор

Коли необхідно мати не розсіяне світло, а спрямоване, що дає змогу ефективно висвітлювати простір в одному напрямку, стане корисним прожектор. Невеликий розмір і вага, а також універсальність роблять прожектор придатним для домашнього використання, роботи в гаражі чи підвалі, а також зовнішнього освітлення – у поїздках і кемпінгу, на риболовлі тощо, адже має високий ступінь захисту.

Код товару: 2E-WLBL1844

Світло України ніколи не згасне

Війна в Україні не припиняється, ворог продовжує тероризувати наші міста та села. Загроза припинення електропостачання, на жаль, залишається, а отже, доречним буде підібрати на такий випадок ліхтарик, і навіть не один, враховуючи конкретні цілі та характеристики. Тим паче, що цей освітлювальний пристрій стане в пригоді у мирний час. У спільній боротьбі проти агресора українці об’єднані як ніколи. Світло в оселях і душах вільних українців ніколи не згасне! Разом до Перемоги!