Про компанію

У повсякденному житті ми використовуємо безліч пристроїв і технологій, навіть не помічаючи цього. Всі ці гаджети та аксесуари, так непомітні і, в той же час, так необхідні.

 

Наша місія створювати саме такі продукти – стильні та практичні, прості за своїм функціоналом і зручні у використанні. Бренд 2Е пропонує рішення, які щодня допомагають в роботі, вдома, під час подорожей.

 

Живіть легким та повним життям, а 2E подбає про технічні дрібниці.

 

У цьому повідомленні розглянуто кроки, вжиті брендом 2E з 24 лютого 2022 року у відповідь на війну та агресію росії проти України.

 

Ми закликаємо всіх наших прямих і непрямих бізнес-партнерів припинити продаж товарів на території російської федерації, а також згорнути постачання з інших країн до росії. Бренд 2E не уповноважував жодну компанію чи фізичну особу розповсюджувати свою продукцію на території країни-агресора. Ми тісно співпрацюємо з нашими дистриб’юторами, щоби припинити будь-яку діяльність, яка призводить до постачання, продажу або просування продукції у рф.

 

2E надає гуманітарну допомогу Україні та продовжить робити це надалі.

 

Як і весь світ, ми обурені та засмучені воєнними подіями в Україні, рішуче засуджуємо невиправдане та незаконне вторгнення росії на територію суверенної держави.

 

Як міжнародний бренд, ми підтримуємо Україну в закликах до відновлення миру, виведення російських окупаційних військ із її території, повної компенсації збитків, поваги до суверенітету України та захисту її народу.

 

Слава Україні!

Героям Слава!

Стабільний,
високий заробіток
Товари з доступною ціною та високою якістю
Приваблива ритейл упаковка
Наявність на складі в Україні понад 1500 найменувань товарів
Швидка доставка протягом 1-2 днів
Вся продукція відповідає законодавчим нормам України
Сервісна підтримка за спрощеною процедурою
Маркетингова підтримка і бонусні програми