Нові комплекти 2Е – ключ до продуктивності та порядку на робочому столі

Нові комплекти 2Е – ключ до продуктивності та порядку на робочому столі

Безлад у думках починається з безладу на робочому столі. Бажаєте отримувати задоволення від робочого процесу? Тоді варто правильно організувати простір, трохи впорядкувавши різноманітні пристрої на столі. Насамперед треба позбутися дротів. Нові комплекти клавіатур і мишок 2E MK430 і MK440 призначені для гармонізації робочого простору, що, як наслідок, сприятиме підвищенню концентрації та продуктивності.

Нумо, розберемося в особливостях комплектів і зазначимо їхні переваги проти решти наборів:

  • MK430 і MK440 мають два режими підключення – за допомогою USB-адаптера 2,4 ГГц і через Bluetooth 3.0/5.0. Завдяки цьому можна мати багато вільних USB-рознімів і працювати на ПК, який не оснащено адаптером Bluetooth, використовуючи USB-адаптер. А якщо є потреба використовувати водночас і ПК, і ноутбук, тоді до останнього можна під’єднати периферійні пристрої через Bluetooth.

  • Обидва комплекти можна водночас підключити до трьох пристроїв. Наприклад: ПК, ноутбук і планшет; ПК та два ноутбуки; планшет, ноутбук і смартфон. До трьох пристроїв одночасно під’єднуються як клавіатури, так і миші.
  • Кнопки для швидкого перемикання між пристроями – сірі, ненав’язливі та напрочуд зручні. Один натиск, і можна продовжувати роботу на іншому пристрої.

  • Налаштування клавіш за замовчуванням F1-F12 чи мультимедіа  на розсуд користувача. Досить вибирати щось одне, тепер це особиста справа кожного!
  • Два формати клавіатури: у комплекті MK430 – однозонна модель (вкорочена), тоді як у MK440 – тризонна (повноцінна). Вибирати треба з огляду на індивідуальні потреби: у разі роботи з таблицями якнайкраще згодиться тризонна клавіатура, проте якщо діяльність пов’язана з тайпінгом, варто розглянути укорочений варіант.

  • Режим сну. Для економії заряду пристрої з комплекту переходять у режим сну, а щоби «розбудити» клавіатури/миші треба просто натиснути будь-яку кнопку.
  • Ергономічний, стильний дизайн і нейтральні кольори. Комбінація сірого корпусу й чорних клавіш – завжди доречна класика, яка вдало доповнить робочий простір.
  • Тихий тайпінг. Якщо доводиться працювати в людному офісі чи вдома пізно ввечері, звук клавіш не дратуватиме оточуючих. До речі, рівень шуму безпосередньо впливає на рівень стресу, тож менше шуму – міцніші нерви.
  • Тихі ліва і права клавіші мишок. Мінімізація шуму – це не тільки про клавіатури: клавіші миші також не вирізняються гучним клацанням – лише стримані й тихі «кліки».
  • Жодних зайвих символів: англійська та українська розкладка.

​Підключайтеся легко, працюйте зручно з комплектами клавіатур і мишок 2E MK430 і MK440!