Нові електричні теплові гармати 2E

Нові електричні теплові гармати 2E

Із настанням холодів працювати в гаражах або майстернях досить некомфортно. Обігріти такі приміщення можна, використовуючи теплові гармати. Ці пристрої мають високу тепловіддачу і є достатньо ощадливими.

Теплові гармати швидко впораються з поставленим завданням щодо обігріву та створять у приміщенні оптимальний мікроклімат. Використання цих пристроїв не обмежується зимовим періодом, їх можна застосовувати цілий рік для просушування різноманітних поверхонь.

Електрична теплова гармата 2E – це мобільне джерело тепла, призначене для обігріву приміщень, як-то майстерні, гаражі, магазини, торговельні майданчики та офісні приміщення. У процесі будівництва використовують для просушування штукатурки, шпалер та під час інших будівельних технологічних операцій та/або після підтоплення.

На відміну від дизельних або газових теплових гармат електричні можна використовувати й у житлових приміщеннях, будинках. Вони є безпечними, не завдають шкоди здоров’ю та не спалюють повітря.

Корпус електричної гармати 2E суцільнометалевий, із порошковим покриттям, що запобігає корозії та перегріву, а також механічним пошкодженням під час транспортування. Завдяки ізольованому пластиковому руків’ю пристрій можна переміщувати, не відключаючи від мережі.

Електричні теплові гармати 2Е мають невеликий розмір та вирізняються високою продуктивністю. Потужність обігріву регулюється, надаючи змогу вибрати потрібний оптимальний варіант.

Під час роботи пристрій видає мінімум шуму, немає неприємних запахів, а ризик виникнення пожежі зведено практично до нуля.

Конструкцією гармати передбачено захист від перегрівання – термостат, який автоматично припиняє роботу пристрою в разі сильного нагрівання. Щойно температура ТЕНа починає знижуватися, термостат вмикає гармату. Застосування такої системи сприяє значній економії електроенергії, гарантує безпеку використання та запобігає перегріванню пристрою.