Надпотужна зарядна станція нового покоління 2E SYAYVO!

Надпотужна зарядна станція нового покоління 2E SYAYVO!

Інноваційна та надпотужна портативна зарядна станція 2E SYAYVO нового покоління з номінальною потужністю інвертора 2400 Вт (3000 Вт пікова) і ємністю акумулятора LiFePO4 2560 Вт·год

Модель оснащена інноваційними функціями та технологіями, як-то віддалене керування через застосунок і 2E Parallel System, що дає змогу за допомогою двох станцій збільшити не лише потужність удвічі, а й об’єднати ємності акумуляторів! Як наслідок, рішення згодиться для підключення надпотужних споживачів – електроплит, електрообігрівачів, пральних машин, бойлерів та електрочайника.

Сучасні, безпечні та довговічні елементи живлення типу LiFePO4 (Клас А) гарантують довговічність роботи навіть за інтенсивного використання 2Е SYAYVO. А завдяки двом розеткам змінного струму 220 В типу Schuko із заземленням значно збільшено кількість різновидів споживачів, які можна заживити.

Віддалене зручне керування за допомогою застосунку Tuya Smart

Керувати та контролювати поточний робочий стан, налаштовувати зарядну станцію 2Е SYAYVO можна звідусіль: віддалений моніторинг, вмикання чи вимикання розеток і рознімів – можливо все завдяки подвійному бездротовому модулю BT і Wi-Fі із повною синхронізацією даних через застосунок Tuya Smart.

Інноваційна система паралельного з’єднання 2E Parallel System: потужність великих генераторів, але без шуму та вихлопних газів!

Наявність системи паралельного з’єднання електростанцій 2E Dual Power (немає в комплекті) зумовлює можливість об’єднання потужності інверторів та ємності акумуляторів двох зарядних станцій 2E SYAYVO. Отримуючи, як результат, загальну потужність 4,8 кВт та сумарну ємність 5,12 кВт⋅год. Завдяки цьому є змога підключати до станцій надпотужних споживачів або пристрої з великими пусковими токами. При цьому ресурс станцій не вичерпується надмірно через інтелектуальне, рівномірне розподілення споживання між двома станціями. Система паралельного з’єднання електростанцій 2E Dual Power оснащена силовою розеткою 30 A.

Широкі можливості заряджання: від мережі, акумулятора чи сонячною енергією

Однією з ключових функцій є надшвидке та інтелектуальне заряджання через мережу 220 В або за допомогою будь-якого іншого джерела змінного струму: від мережі 220 В або генератора – вхід змінного струму до 2000 Вт! Це дає змогу зарядити силову станцію від 0 % до 80 % лише за 60 хв, а до 100 % – за 1,5 год. При цьому зарядна станція не споживає пікову потужність на старті, а робить це дискретно, «вимірюючи» можливості мережі.

2Е SYAYVO оснащено рознімом XT60 DC і вбудованим контролером MPPT потужністю до 400 Вт і напругою від 10 В до 60 В із силою струму до 13 А, що дає змогу заряджати електростанцію від портативних сонячних панелей майже будь-якої потужності (до 400 Вт). Наприклад, панель 400 Вт у ясний сонячний день дасть змогу відновити заряд станції 2Е лише за 6-7 год! У разі паралельного з’єднання передбачено можливість подвоїти сонячну потужність сумарно до 800 Вт, використовуючи кожен MPPT-контролер станції. Також доступне заряджання за допомогою автомобільного прикурювача або іншого акумулятора постійного струму.

Функція UPS для безперебійного живлення

Використання ресурсу (циклів) акумулятора лише тоді, коли це необхідно! За підключення 2Е SYAYVO між джерелом електроенергії та споживачем, у момент, коли в мережі є напруга, зарядна станція пропустить цю електрику «наскрізно», не використовуючи ані акумулятор, ані вбудований інвертор, у такий спосіб зберігаючи їхній ресурс. У разі браку електрики в основній мережі зарядна станція перемикає живлення на вбудований акумулятор із мінімальною затримкою, «непомітною» для чутливої техніки. Важливо: використання зарядної станції як типового ДБЖ не рекомендовано.

Сучасний BMS: шість систем захисту

  • Захист від перезаряджання.
  • Захист від глибокого розрядження.
  • Захист від перевантаження струмом.
  • Захист від перегрівання.
  • Захист від короткого замикання.
  • Захист від перенапруги.

Зручність у кожній деталі

Конструкцією передбачено ліхтарик, який слугуватиме додатковим економним джерелом освітлення. Зручні руків’я з боків забезпечують комфорте  транспортування, а завдяки вбудованому транспортувальному кейсу з кришкою зручно зберігати всі необхідні кабелі й адаптери.

2E SYAYVO – інноваційне рішення, яке задовольнить будь-які потреби: від резервного до автономного живлення. Завдяки застосуванню найсучасніших технологій, ємній батареї LiFePO4 і можливості об’єднати потужності двох станцій модель надійно й ефективно слугуватиме впродовж тривалого часу.