Смарт-годинник 2E Alpha X

Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров’я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Тонкий, міцний та елегантний корпус 2E Alpha X виготовлений із нержавіючої сталі 316L із чудовою текстурою. Гаджет органічно виглядає як зі спортивним, так і діловим одягом.

2E Alpha X оснащені оптичним датчиком серцевого ритму нового покоління. Він відрізняється меншим енергоспоживанням та підвищеною точністю, що забезпечує стабільно якісний моніторинг пульсу протягом усього дня. Задній світлодіодний індикатор сканує зап’ястя, а швидкість кровотоку та кількість розсіяного світла сканера використовуються для відстеження зміни частоти серцевих скорочень.

Підключайтесь до додатка 2E Fit, зберігайте інформацію про своє здоров’я, дані про тренування та сон. Стимулюйте свій інтерес до спорту та розвивайте здорові звички. За допомогою 2E Alpha X можна віддалено керувати камерою смартфона, контролювати час та якість сну, налаштувати нагадування про необхідність пройтися, щоб покращити самопочуття.

Тепер можна одним дотиком, без зайвих операцій, проводити вимірювання артеріального тиску та рівня кисню в крові. У додатку зберігається історія показників, щоб користувач міг приділяти належну увагу здоров’ю.

Герметична та водонепроникна конструкція забезпечує клас захисту IP68. Тож можна не турбуватися за попадання вологи та пилу на годинник.

Не бійтеся пропустити щось важливе. Вібросигнал 2E Alpha X завжди вчасно повідомить про вхідний дзвінок, SMS, повідомлення у Viber, Telegram та інших месенджерах.

Смарт-годинник 2E Alpha X представлений у чотирьох кольорах:

  • Чорний з помаранчевим (2E-CWW30BKOR)
  • Чорний із срібним (2E-CWW30BKSL)
  • Срібний із синім (2E-CWW30SLBL)
  • Срібний (2E-CWW30SL)