Приставка 2E: досконале повернення до ретрогеймінгу!

Приставка 2E: досконале повернення до ретрогеймінгу!

Спекотне літо стане ще цікавішим: асортимент 2E доповнено 8-бітними ретроконсолями 2E8BHDWS288 і 2E8BAVWD288 із дротовими та бездротовими джойстиками відповідно! Ці моделі – яскрава репліка улюбленої в усьому світі приставки Nintendo Famicom, більш відомої в Україні як Dendy.

Вагомі переваги

  • Можливість зануритися у світ ретрогеймінгу, який саме на піку популярності.
  • Шанс повернутися до ностальгійних моментів і пригадати юність чи дитинство.
  • Доступна ціна та чудова альтернатива дорогим сучасним консолям.
  • Легке підключення до сучасних телевізорів.
  • 298 ретроігор, із яких кожен знайде щось для себе.
  • Можливість використовувати ігрові картриджі з улюбленими іграми.

Ретрогеймінг модна ностальгія поза часом

Ретрогеймінг набув неабиякої популярності у світі. Мабуть, багато хто згадає ті безтурботні часи, коли можна було проводити ночі перед «товстими» телевізорами з кінескопами, граючи в хіти на кшталт Contra, Mario, Prince Of Persia, Rock n’ Roll Racing, Battletoads тощо.

Ретроконсолі 2Е надають користувачеві на вибір багатство ігор, жодна з яких не повторюється. Навіть якщо не знайдеться улюблена, моделі сумісні з ретрокартриджами, що можна придбати «не за всі гроші світу», а ще – це «друге життя» для ігор, які припадають пилом в ящиках.

Ностальгія в сучасному виконанні

Приставки 2Е мають усі впізнавані деталі класичного Famicom (Dendy): форма й дизайн корпусу, місце для зберігання джойстиків, зручне руків’я для виймання картриджів і кришку, яка захищає їх від пилу та бруду.

Зображення, що пробуджує спогади

Аби з головою поринути у світ улюблених ігор, рекомендовано підключати приставку до сучасних телевізорів або моніторів із великою діагоналлю за допомогою кабелю HDMI. Так кожен зможе насолоджуватися чіткою й насиченою HD-«картинкою» без жодних артефактів, аналогових перешкод або втрати яскравості. Глибокий чорний колір і чіткість відображення дарують справжнє задоволення від гри, тоді як технологія згладжування забезпечує м’яке й комфортне для очей зображення.

За стандартом NTSC гра буде відтворюватися із частотою 60 кадрів у секунду і, як бонус, передбачено можливість налаштовувати пропорції зображення – 4:3 чи 16:9 – за допомогою вбудованого перемикача. Водночас також доступний й аналоговий рознім типу «тюльпан», що дає змогу під’єднувати консоль навіть до старих моделей телевізорів. Для підключення консолі в комплекті є адаптер з універсальним рознімом microUSB.

Ретрогеймпади класика керування

У комплекті з консоллю надаються бездротові геймпади з літій-іонними акумуляторами (для моделі 2E8BHDWS288) або дротові джойстики (для 2E8BAVWD288).

Бездротове підключення здійснюється на частоті 2,4 ГГц, радіус дії становить до 10 метрів, що зумовлює можливість вибору комфортної відстані до екрана, зручного положення та забезпечує повну свободу рухів і виявлення емоцій. Для зберігання контролерів конструкцією передбачено спеціальні відділення з боків пристрою.

Геймпади мають не тільки кнопки A і B, але й турбофункції для імітації безперервного натискання. Це особливо зручно в іграх, де потрібно швидко натискати одну з кнопок, наприклад, в аркадних або шутерах, коли персонаж безупинно «палить» зі зброї. Використання турбофункцій також сприятиме збереженню ресурсу кнопок на геймпадах.

Ігор багато не буває

У консолі попередньо встановлено 298 ігор, з-поміж яких багато хітів епохи 8-бітних ігор, що стали золотим фондом світової спадщини відеоігор. А підтримання ігрових картриджів для Dendy/Famicom дає змогу цілковито зануритися в спогади з дитинства, коли обмінювалися картриджами з друзями чи «протирали до дір» улюблений.