Очисники високого тиску 2E: ефективний догляд за подвір’ям та авто без надмірних зусиль

Очисники високого тиску 2E: ефективний догляд за подвір’ям та авто без надмірних зусиль

Очищення поверхонь – важлива основа прибирання. Раніше цей процес потребував значних зусиль, витрат часу та ресурсів. Однак тепер завдяки мийкам високого тиску 2E усе відбуватиметься набагато швидше та ефективніше.

Спосіб, у який очисники високого тиску 2E видаляють бруд, суттєво відрізняється від традиційних методів чищення. Пристрої мають спеціальні насадки та застосовують струмінь води під високим тиском для видалення різноманітних важких забруднень.

Ще однією особливістю мийок 2E є їхні унікальні можливості адаптації до різних поверхонь і матеріалів. Вони можуть ефективно очищувати метал, бетон, кераміку та навіть скло без пошкодження структури, тому рекомендовані для миття транспортних засобів (автомобілів, човнів, мотоциклів), будівель, терас, фасадів, садового приладдя тощо. Також пристрої можна використовувати для чищення тротуарної плитки або ринв.

Мінімийка високого тиску 2E-HPW2015

Особливості:

  • потужність: 2 000 Вт;
  • максимальний тиск 150 бар;
  • продуктивність до 450 л/год;
  • довжина шланга 8 м.

2E-HPW2015 виготовлено в сучасному дизайні, конструкцією передбачено комфортне телескопічне руків’я, котушку для зберігання шланга та великі транспортувальні колеса. Малошумний, екологічно чистий двигун забезпечує високу продуктивність. У комплекті з мінімийкою високого тиску надається: пістолет, подовжувач до пістолета, сопло, турбосопло, шланг ПВХ завдовжки 8 м, піноутворювач, щітка, щітка для коліс, голка для чищення сопла, фільтр для води, конектор для шланга.

Мінімийка високого тиску 2E-HPW1814

Особливості:

  • потужність 1 800 Вт;
  • максимальний тиск 140 бар;
  • продуктивність до 480 л/год;
  • довжина шланга 6 м.

Мийка високого тиску 2E-HPW1814 має стильний дизайн, оснащена комфортним руків’ям та великими транспортувальними колесами. Малошумний, екологічно чистий двигун забезпечує високу продуктивність. У комплекті з мінімийкою надається: пістолет, подовжувач для пістолета, сопло, шланг ПВХ високого тиску завдовжки 6 м, піноутворювач, голка для чищення сопла, фільтр для води, конектор для шланга.

Немає місця сумнівам: мінімийки високого тиску 2Е допоможуть зберегти власний час, зусилля й забезпечити бездоганну чистоту!