Нові інструменти на всі випадки життя

Нові інструменти на всі випадки життя

Посилюючи стратегічну складову продуктів, 2Е збагачує свій асортимент універсальними та багатофункціональними виробами.

Наразі з’явилися лопати-мультитули 2Е Mahura Steel Gray, 2Е Ranger і сокира-наконечник 2E Axl, сумісна з ними, із широким спектром застосування. Інструмент виготовлений із якісних і міцних матеріалів, стійкий до корозії та вирізняється продуманою формою й ергономічністю. Ефективні вироби забезпечують можливість виконання, крім основної, великої кількості допоміжних функцій.

Сокира-наконечник 2E Axl Gray для тактичних лопат-мультитулів

Сокира-наконечник 2E Axl якісно доповнить стандартний набір інструментів. Аксесуар сумісний із тактичними лопатами-мультитулами 2E. Інструмент виготовлено за технологією лиття з високоякісної мартенситної сталі, яка є міцною, витривалою та стійкою до корозії.

2E Axl має досить продуману форму й ергономіку. Окрім основної функції, інструмент слугуватиме шестигранником, що має кілька різних розмірів, розбивачем скла, відкривачкою пляшок тощо.

Особливості:

 • сумісність: тактичні лопати-мультитули 2E Mahura, 2E Ranger;
 • розмір (в×ш) 11,8×14,6 см.

Комплектація: сокира-наконечник (подовжувачі та тримачі купують окремо).

Лопата-мультитул тактична 2E Ranger Steel Gray

2E Ranger – багатофункціональний виріб, у якому поєднано низку інструментів, необхідних для різноманітних ситуацій і неочікуваних пригод. Лопата-мультитул досить компактна, тож не займатиме багато місця в рюкзаку, автомобілі та з-поміж інших інструментів.

Аби не обтяжувати спорядження, лопату-мультитул 2E Ranger виготовлено з полегшеного матеріалу потовщеної високовуглецевої сталі, поверхню її загартовано та термічно оброблено. Лопата міцна (лезо витримає навантаження у 200 кг), витривала та стійка до іржі – достатньо, щоби впоратися із завданнями будь-якої складності.

2E Ranger оснащено зручним складаним руків’ям з авіаційного алюмінію завтовшки 5 мм, тож воно міцне та легке, до того ж передбачено можливість його нахилу: на 30°, 90°, 180°, завдяки чому інструмент можна використовувати як мотику, гак і власне лопату. Виріб стане в пригоді для рубання, копання та забивання.

Також мультиінструмент 2E Ranger згодиться як різак дроту, лінійка, кріплення для камери, розбивач скла, сигнальний свисток, розпалювач, відкривачка пляшок, різак, мінігарпун, дротяна пилка та мотузка. З-поміж комплектовання 2E Ranger – портативна сумка для зручного перенесення, транспортування та зберігання.

Особливості:

 • матеріал – високовуглецева сталь (лопата) й авіаційний алюміній (руків’я);
 • максимальне навантаження (на лезо лопати) – 200 кг;
 • вага 1,65 кг (комплектовання);
 • довжина в зібраному стані 75 см;
 • ширина леза 15 см.

Комплектація: лопата, тримачі, сумка, відкривачка пляшок, розпалювач (магнієвий стрижень), підставка для камери, сигнальний свисток, дротяна пилка, мотузка, подовжувач.

Лопата-мультитул тактична 2E Mahura Steel Gray 

2E Mahura – універсальний, надміцний мультиінструмент із широким спектром застосування. В одному наборі 23 інструменти на всі випадки життя – активний відпочинок, туризм, полювання, автомобільні й не тільки пригоди на бездоріжжі тощо. Багатофункціональну 2E Mahura можна швидко та легко зібрати та вже за кілька секунд братися до роботи. Те саме з розбиранням – жодних складнощів.

Лезо ручної лопати 2E Mahura виготовлено з мартенситної нержавіючої сталі твердості 60 HRC із застосуванням технологій 100 % формування та лиття. Міцне та надійне руків’я з авіаційного алюмінію завтовшки понад 5 мм. За максимальної товщини 1,3 см лезо витримує навантаження понад 900 кг, до того ж не іржавіє навіть у солоній воді та не втрачає міцності за температури до -60 °C. Завдяки унікальній технології «швидкий замок» можна вибрати 7 кутів нахилу лопати в діапазоні від 0 до 150° відповідно до потреб користувача.

Інструмент має лезо лопати та лезо сокири на поверхні лопати, отож його можна використовувати для рубання, різання, пиляння, копання або як молоток. Також з-поміж додаткового приладдя: ніж, гарпун, відкривачка для пляшок, сигнальний свисток, кресало (розпалювач вогню), дротяна пила, підставка під камеру, мотузка тощо.

Усі елементи лопати можна розібрати та покласти до сумки, що є з-поміж комплектації. Легка та портативна, вона придатна до носіння на плечі, поясі, у рюкзаку або ж її можна зберігати в ящику для інструментів чи автомобілі.

Особливості:

 • матеріал – мартенситна нержавіюча сталь (лопата) і авіаційний алюміній (руків’я);
 • випробування на твердість за Роквеллом 60 HRC;
 • максимальне навантаження (на лезо лопати) – 900 кг;
 • вага 1,5 кг (комплектовання);
 • довжина в зібраному стані 89 см;
 • ширина леза 16 см.

Комплектація: лопата (лезо), 3×держаки лопати, 2×подовжувачі, сумка (тканина 600D Green Oxford), 1×багатофункціональний різак + мінігарпун (відкривачка пляшок), 1×сигнальний свисток, 1×розпалювач вогню (магнієвий стрижень), 1×кріплення для камери, 1×дротяна пилка, 1×мотузка.