Нова серія мережевих подовжувачів бренда 2E для офісної та побутової техніки

Нова серія мережевих подовжувачів бренда 2E для офісної та побутової техніки

Уже доступні для замовлення нові мережеві подовжувачі 2E з різноманітними характеристиками та варіантами кольору та довжини кабелю.

Для користувачів, які шукають надійність і простоту, пропонуються моделі з  розетками типу CEE7/17 без заземлення. Зокрема, доступні подовжувачі білого і чорного кольору з кабелем довжиною 1,5 метра.

Для потужніших пристроїв та електроніки, які вимагають заземлення, у 2E наявні моделі з євророзетками типу Schuko із заземленням та захисними шторками. Ці моделі мають трижильний кабель із перерізом жили 1,5 мм² та вимикач для зручного керування енергозабезпеченням. Можна вибрати між білим і чорним кольорами та довжиною кабелю 1,5 або 5 метрів.

Нові мережеві подовжувачі 2E дають змогу підключати техніку з сумарною потужністю до 2,5 кВт або до 3,5 кВт, залежно від моделі, що робить їх незамінними для офісних та домашніх потреб. Забезпечуючи надійний зв’язок між розеткою та електронікою, ці подовжувачі стануть чудовим вибором для кожного користувача, хто цінує комфорт і безпеку у своїх повсякденних завданнях.