Хімічні джерела світла 2E

Хімічні джерела світла 2E

Наявні й доступні до замовлення зі складу в Україні хімічні джерела світла. Генерація світла відбувається завдяки безпечній контрольованій хімічній реакції.

В асортименті є чотири продукти, які різняться між собою за типом світла й кольором :

 • 2E GS6 у двох варіаціях – із зеленим і червоним світлом;
 • 2E GS12 – біле м’яке світло;
 • 2E IRGS6 – інфрачервоне світло.

Також дещо різною є і тривалість світіння:

 • 2E GS6 та 2E GS12 – від 12 год світіння;
 • 2E IRGS6 – від 8 год світіння.

Усі вироби придатні до використання за наднизьких – аж до -20 °C – і високих температур – понад +40 °C .

Хімічне джерело світла 2E IRGS6, інфрачервоне світло​ (2E-CIRGS6-IRD)

2E IRGS6 (інфрачервоне світло) – вдалий та затребуваний засіб освітлення, що не випромінює світло спектра, яке сприймає людське око, забезпечуючи в такий спосіб світлову безпеку та конфіденційність. Завдяки компактному розміру (15 см) стік зручно переносити та використовувати.

Особливості:

 • Нетоксичний, безпечний
 • Водостійкий
 • Негорючий
 • Колір інфрачервоний (зелений)
 • Тривалість генерації рівномірного, стійкого світла від 8 год
 • Одноразове використання (від 8 год)
 • Розмір стіка 1,5 × 15 см

Хімічне джерело світла 2E GS12 (2E-CGS6-GN, 2E-CGS6-RD, 2E-CGS12-WT)

Серія кольорових хімічних джерел світла 2E GS

Три різнокольорові стіки серії 2E GS – надійні хімічні джерела світла, які генерують яскраве світло за різних умов у потрібну мить. Гарантують тривале світіння від 12 год. Ефективність і простота використання роблять стіки 2E GS оптимальним рішенням за різних непередбачуваних ситуацій. Завдяки компактності (15 см) легко вміщуються в кишені, рюкзаку, автомобільному бардачку тощо.

Особливості:

 • Нетоксичні, безпечні
 • Водостійкі
 • Негорючі
 • Колір білий (2E-CGS12-WT), зелений (2E-CGS6-GN), червоний (2E-CGS6-RD)
 • Тривалість генерації рівномірного, стійкого світла від 12 год
 • Одноразове використання (від 12 годин)
 • Довжина 15 см (2E-CGS6-GN, 2E-CGS6-RD), 30 см (2E-CGS12-WT)

Принцип роботи та активація

Портативні хімічні джерела світла 2E мають два основні складові компоненти: пластиковий контейнер (стік), де міститься хімічна рідина (переважно розчин пероксиду водню), і доволі крихку, ламку внутрішню ємність із фосфоресцентною та оксидно-редукційною речовинами. Після активації (згинання руками стіка чи його сильного, різкого струшування) руйнується внутрішня ємність, унаслідок чого відбувається змішування речовин і запуск хімічної реакції між ними в межах контейнера (стіка) з генерацією світлової енергії.

Після певного часу активна фаза завершується, хімічна реакція сповільнюється і світло плавно згасає. Час активної фази світіння зазначено в характеристиках стіка – 8 чи 12 год. Хімічну реакцію неможливо перервати й зупинити, тож хімічні джерела світла призначено для одноразового використання!

Портативність і зручність

Усі стіки хімічного світла легко та просто активуються й не потребують додаткових джерел живлення чи заряджання, що робить їх придатними до використання за будь-яких, навіть особливо складних умов. Більшість моделей компактні (1,5 × 15 см), крім 2E GS12 розміром 1 × 30 см, тож їх зручно зберігати, наприклад, у рюкзаку або автомобільному бардачку. Крім того, конструкцією передбачено вбудований отвір, через який можна просмикнути паракорд, дріт тощо й підвісити, закріпити стік. Для цього в комплекті є тонка, проте міцна, мотузка завдовжки 80 см. Хімічне джерело світла є зручним рішенням для освітлення будь-де та в будь-який час.

Світло для будь-яких потреб

З огляду на неабиякі складні реалії сьогодення, хімічне джерело світла є універсальним та чи не безальтернативним рішенням. Стіки хімічного світла можна використовувати у вологих, пилових чи вибухонебезпечних середовищах. Сьогодні таке джерело світло буде корисним здебільшого не в побуті чи мандрах, а саме під час військових дій, рятувальних операцій, як складова екстреного чи аварійного освітлення за різних непередбачуваних обставин.

Технології за межами звичного освітлення

В асортименті хімічних джерел світла 2Е є одна надзвичайно особлива модель – 2E IRGS6. Цей стік випромінює інфрачервоне світло, яке можна побачити лише за використання пристроїв нічного бачення. Інфрачервоне хімічне джерело світла є оптимальним засобом освітлення за умов, коли світлова безпека та збереження конфіденційності надважливі. Стік інфрачервоного освітлення 2E IRGS6 якнайкраще згодиться для застосування під час військових операцій, секретних безпекових заходів, нічних спостережень або маскування.

Надійність і безпека

Стіки хімічного освітлення 2E невеликі, проте потужні. Вони працюють без будь-якого зовнішнього джерела енергії, тож є надійним рішенням за ситуацій, коли використання звичних акумуляторів, батарейок або мережевих електричних пристроїв є неможливим чи небезпечним. Хімічні джерела світла 2E напрочуд легкі, вітрозахищені, водонепроникні, нетоксичні та безпечні у використанні поряд із легкозаймистими матеріалами. У разі падіння (до чи після активації) не пошкоджуються; неактивовані стіки придатні для тривалого зберігання впродовж років. З огляду на все це, їх можна безпечно кріпити на одязі або в машині, не переймаючись щодо нагрівання, ураження струмом, ризиків пожежі або виникнення опіків.