Тактичні товари 2E – рішення для перемоги!

Тактичні товари 2E – рішення для перемоги!

2Е розширює сферу діяльності й анонсує новий напрям 2E TACTICAL та нову категорію першого рівня ТАКТИЧНЕ СПОРЯДЖЕННЯ ТА ЕКІПІРУВАННЯ.

Прямо зараз бренд наповнює асортимент товарами нагальної потреби майже по кожній категорії та планує розширення продуктової лінійки найближчим часом. Нещодавно вже було оголошено про доступність тактичних рукавичок, аптечних та тактичних багатоцільових підсумок.

Усі відібрані товари пройшли жорсткі випробування в найважчих умовах, деякі навіть на «передовій». Бренд розвиває напрям, тісно співпрацюючи й постійно консультуючись із військовими різних підрозділів та родів військ, аби отримати вищу якість або кращі умови, ніж у вже відомих торгових марок, як-то: M-TAC, MIL-TEC та 5.11.

Розглянемо, до прикладу, лише кілька продуктів 2Е.

Якщо тактичні рукавички 2E-MILGLTOUCH-M-OG, то витривалі, з якісних матеріалів, з урахуванням поточних реалій та адаптовані під специфічні запити, наприклад: можливість керувати сенсорними екранами не знімаючи рукавички, додатковий прошарок захисту, багато контактних місць.

Універсальність багатоцільових підсумок: можуть використовуватись і як звичайна польова сумка, і як тримач для карт або планшета (2E-MILSTABAG-MC).

Аптечний підсумок із можливістю швидкого скидання та додатковим багатоцільовим ременем.

Найближчим часом очікуються тактичні саперні лопати (2E-TFS-BK), виготовлені з урахуванням стандартів MIL-STD.

Захисні маски та окуляри, які успішно пройшли реальні балістичні випробування.

Засоби для обігріву (хімічні грілки) – одна з нагальних потреб зараз! Для рук, тіла та устілки для взуття.

Захисні активні навушники з регулюванням рівня чутливості.

І ще багато надзвичайно потрібних продуктів, які буде презентовано трохи згодом!