Світло, яке завжди напохваті: розширення асортименту ручних ліхтарів 2Е

Світло, яке завжди напохваті: розширення асортименту ручних ліхтарів 2Е

У темряві ночі або в періоди відключення електроенергії ручний ліхтар стає незамінним помічником. 2E доповнив асортимент кишеньковими ліхтариками, які вдало поєднують компактність і надійність. До того ж і доступні за розумні гроші!

Стислий огляд нових моделей

Компактні ліхтарі також називають «кишеньковими», адже вони вміщуються чи не в кожній кишені.

В оновленому асортименті наявні моделі з різними варіантами кріплення, а живлення – здебільшого завдяки акумулятору, проте є і моделі на батарейках.

Ліхтар-брелок 2E-PKYB605BI. Оптимальний варіант для всіх, зокрема дітей, адже ліхтарик вироблено з ударостійкого пластику. Крім того, його можна причепити на рюкзак як брелок. Компактний пристрій має три режими світіння, а дальність світла становить 100 метрів. Повністю заряджений акумулятор забезпечує 6 годин безперервної роботи.

Компактний ліхтарик 2E-PYB145BI. Модель із затискачем має чотири режими світіння, дальність світла – 50 метрів. Живиться пристрій від акумулятора, повного заряду якого вистачить для безперервного освітлення впродовж 3 годин.

Ручний ліхтарик 2E-PYB1AA стане надійним помічником у повсякденному житті. Модель має три режими світіння, а дальність світла сягає 100 метрів. Для зручності ліхтар оснащено затискачем для кріплення на ремені або деінде.

Потужний ліхтар 2E-PYB166BI живиться за допомогою акумулятора. Цей надійний помічник стане в пригоді за будь-яких умов. Дальність його світла становить 300 метрів, передбачено три режими світіння, а за повного заряду акумулятора ліхтарик може працювати безперервно впродовж 3 годин!

Знадобиться всім!

Нові компактні моделі стануть у пригоді за різноманітних обставин.

У побуті. Виконуєте ремонтні роботи чи шукаєте дитячі іграшки під меблями, навіть якщо потрібно просто освітити дальній куточок у шафі, – без ліхтарика не обійтись. Ба більше, під час роботи в саду або прогулянки з домашнім улюбленцем у вечірній час також часто потрібно джерело світла напохваті.

Під час подорожей. Компактний помічник допоможе освітити шлях у нічний час і знайти потрібні речі в рюкзаку. Кемпінг, риболовля, полювання будуть набагато комфортніші з ручним ліхтариком 2E.

Для професіоналів. Охоронці, електрики, сантехніки, рятувальники, медики – це аж ніяк не повний перелік фахівців, які використовують ліхтарик чи не щодня.

Активний відпочинок. Сміливо беріть із собою ліхтарик у мандрівку, велоподорож, або пішу прогулянку, адже пристрій займає мінімум місця, але допоможе орієнтуватися на місцевості, коли зайде сонце.

Актуальність ручних ліхтариків в Україні

За умов війни й постійного ризику знеструмлення ручний ліхтар є не просто корисним пристроєм, а й життєво необхідним. Він допоможе:

  • зорієнтуватися в темряві під час перебоїв електропостачання;
  • знайти необхідні речі в темному приміщенні;
  • пересуватися вулицею вночі, роблячи власника помітнішим для водіїв;
  • подати сигнал про допомогу.

Ручні ліхтарики 2E – це не просто джерела світла, а й надійні помічники за будь-яких ситуацій. Завдяки їм можна бути впевненим у власній безпеці й комфорті навіть у темряві.

Вибирайте 2E – освітлюйте свій шлях!