Пуско-зарядні пристрої 2E доступні до замовлення!

Пуско-зарядні пристрої 2E доступні до замовлення!

В 2E нове постачання – пуско-зарядні пристрої, які стануть у пригоді для автовласників, активних користувачів техніки та побутового використання. Мають широкий спектр функцій і знадобляться за непередбачуваних ситуацій.
Пуско-зарядні пристрої 2E не лише забезпечать заряджання автомобіля, але й допоможуть у розв’язанні нескладних проблем на дорозі, нададуть можливість заряджати різноманітні пристрої зручним і ефективним способом.
Із цими моделями бренда 2E користувачі отримують доступ до надійного, потужного та багатофункціонального обладнання.

Пуско-зарядний пристрій 2E Power Block із ліхтарем, 7 200 мА·год/26,64 Вт·год, 2 × USB-A/2,1 A, 1 A

Код товару: 2E-CJSPB-BK

2E Power Block – інноваційний пусковий пристрій, який об’єднує функції для запуску двигуна та потужного зовнішнього акумулятора для заряджання. Завдяки вбудованому ліхтарю з режимами освітлення та SOS-сигналу, це оснащення стає надійним супутником за будь-яких обставин.

Пуско-зарядний пристрій 2E Beam із ліхтарем, 8 000 мА·год, 1 × USB/3 A

Код товару: 2E-CJSPBL-BK

Пуско-зарядний 2E Beam – потужний пристрій, спроєктований для надання широкого спектру можливостей за надзвичайних ситуацій. Це компактне обладнання поєднує кілька корисних функцій, тож стане незамінним помічником.

Пуско-зарядний пристрій 2E Pitman з автомобільним компресором і ліхтарем, 10 000 мА·год/37 Вт·год , 1 × USB/2,4 A

Код товару: 2E-CJSPBPL-BK

В універсальному 2E Pitman поєднано високоефективне пускове обладнання, компактний автомобільний компресор, потужний ліхтар, а також функції зарядного пристрою із вбудованою батареєю великої ємності.