Портативні сонячні панелі 2Е!

Портативні сонячні панелі 2Е!

Пропонуємо новинку в асортименті портативних сонячних панелей. Нові 4 моделі вже в наявності!

Воєнний час змушує змінювати усталені звички, привчаючи піклуватися про безпеку й комфорт і бути готовими до найрізноманітніших ситуацій. Багато користувачів уже придбали портативні електростанції, які можна заряджати завдяки сонячному світлу. Тепер варто подбати про можливість реалізації такого сценарію з сонячними панелями, без яких заряджання станції в такий спосіб просто неможливе.

Коди товарів:

2E-LSFC-60 – 60Вт

2E-LSFC-100 – 100 Вт

2E-LSFC-120 – 120 Вт

2E-EC-200 – 200 Вт

Портативна сонячна панель 2Е дасть змогу швидко відновити заряд не тільки портативних електростанцій, а й практично будь-яких USB-пристроїв.

Заряджайте майже будь-які пристрої завдяки портативній сонячній панелі 2Е із зарядним кабелем, який є в комплекті постачання. Ба більше, кабель можна використовувати для підключення панелі до портативної електростанції, що є неспростовною перевагою під час вибору на користь цієї моделі.

Приємним бонусом буде наявність адаптерів і кабелю 2 в 1 для підключення до портативних електростанцій (DC5.5/Anderson)

Основні переваги сонячних панелей 2Е:

  • Вищий ККД та термін служби в порівнянні з сонячними панелями, які використовують полікристалічні елементи. Досконаліші елементи надають вищу якість та більший термін ефективного використання. Ефективність фотоелектричного перетворення полікристалічних кремнієвих сонячних елементів зазвичай на рівні близько 15%, натомість у сонячних панелей 2Е цей показник сягає аж  20-22%.
  • Новий для сонячних панелей дизайн. Тепер це не функціональна іграшка і не надскладний та незручний комплекс, а привабливий на вигляд, простий та корисний гаджет. Це обумовило перехід такого товару з категорій обладнання спеціалізованого призначення до категорій споживчої електроніки.
  • Зменшена вага та привабливість. Завдяки вдосконаленню зовнішнього вигляду та використанню більш якісних та легких матеріалів тепер це вже вишукані пристрої, які приємно і зручно використовувати.
  • Якість, надійність та витривалість. Високоякісні водонепроникні та міцні матеріали для користування без втрат  ефективності чи не за будь-яких умов.
  • Портативність. У складеному стані панелі легко транспортуються і швидко та легко розгортаються в робочий стан.
  • Універсальність. Заряджання будь-якого приладу, від смартфона та powerbank до ноутбука та портативної станції.