Оновлення асортименту 2E Tactical: надлегке складане ліжко 2E FB Lite і надувний килимок – рішення, що забезпечують комфорт за будь-яких умов

Оновлення асортименту 2E Tactical: надлегке складане ліжко 2E FB Lite і надувний килимок – рішення, що забезпечують комфорт за будь-яких умов

Асортимент тактичного спорядження 2E Tactical доповнено. Тепер наявні й доступні до замовлення надлегке складане ліжко 2E FB Lite і надувний килимок 2E. Товари стануть у пригоді любителям активного відпочинку, туристам, мисливцям та, звісно, військовим і волонтерам – будь-кому, хто потребує якісного спорядження. Вироби вирізняються якістю, тож згодяться для обладнання комфортного місця відпочинку за різних умов.

Килимок надувний 2E із системою накачування

Килимок надувний 2E із системою накачування – це надійний аксесуар, який виготовлено з якісного нейлону 40D і термопластичного поліуретану. Виріб вирізняється міцністю та зручністю, до того ж він стійкий до стирання й водонепроникний.

Вбудована система накачування – запорука швидкого, легкого та ефективного надування без використання додаткових інструментів чи пристроїв. Килимок за кілька хвилин набуває потрібної форми й жорсткості, що надає змогу створити комфортне місце для відпочинку без зайвих зусиль. Розмір спального місця становить 196 × 68 × 8 см.

Компактний та легкий, виріб зручно транспортувати, адже в комплекті є міцний чохол. Надувний килимок 2E згодиться для використання під час подорожей, екстремальних походів – за будь-яких, навіть жорстких, умов.

Особливості

  • Матеріал: нейлон 40D і термопластичний поліуретан
  • Розмір спального місця196 × 68 × 8 см
  • Вбудований насос для накачування
  • Колір зелений
  • У комплекті міцний чохол для транспортування

Ліжко складане 2E FB Lite із регулюванням висоти

Ліжко складане 2E FB Lite із регулюванням висоти – оптимальне рішення для комфортного відпочинку та сну за різних умов. Виріб зручний у транспортуванні і зберіганні, адже його вага в чохлі становить 3,03 кг. Проте це аж ніяк не впливає на якість, ліжко витримує максимальне навантаження до 150 кг, забезпечуючи надійне слугування впродовж тривалого часу. З огляду на легку й водночас міцну конструкцію, 2E FB Lite стане незамінним у кемпінгу, під час походів та за польових умов, на фронті. Виготовлене з якісного алюмінію 7075 і поліестеру (посилений ripstop), ліжко вирізняється стійкістю до зношування, до того ж має захист від вологи та забруднень (водонепроникне).

Розмір спального місця становить 190 × 65 см – цілком достатньо простору для комфортного відпочинку. Крім того, висоту ліжка можна регулювати від 18 до 38 см – можливість налаштувати його відповідно до вподобань і потреб користувача.

Ліжко 2E FB Lite є практичним, мобільним і легким у складанні – вдалий варіант для забезпечення комфортного відпочинку як у приміщенні, так і просто неба.

Особливості

  • Матеріал: алюміній 7075, поліестер (посилений ripstop, водонепроникний)
  • Макс. навантаження 150 кг
  • Розмір спального місця190 × 65 см
  • Висота ліжка (регульована) 18-38 см
  • Вага ліжка (у чохлі) 3,03 кг

Турист чи військовий – комфортне спорядження 2E Tactical для кожного!