Оновлення асортименту 2Е: монітори B2723B, N2723B і D2423B

Оновлення асортименту 2Е: монітори B2723B, N2723B і D2423B

Нові монітори 2Е, які вдало поєднують передові технології, сучасний дизайн і високу продуктивність, забезпечують ефективне виконання різноманітних завдань і максимальний комфорт під час використання.

Монітор для дому та офісу 2E B2723B: чудова якість зображення за доступною ціною

2E B2723B – 27-дюймовий монітор із VA-матрицею – не просто відображає зображення; модель перетворює їх на візуальні шедеври, тож згодиться не тільки для використання вдома, а для виконання робочих завдань в офісі. Завдяки роздільній здатності 1 920 × 1 080 B2723B подарує деталізовану та яскраву картинку, тоді як яскравість 250 кд/м² і гідна контрастність 4 000:1 забезпечують глибокі, насичені кольори з вражаючими відтінками чорного. Частота оновлення 75 Гц гарантує плавність відтворення відео та ігор, стираючи межі між реальністю та віртуальним світом. Швидкість відгуку 6,5 мс – запорука реактивності, що особливо важливо під час динамічних сцен у відеоіграх.

Ще однією важливою особливістю монітора B2723B є його широкі кути огляду 178°/178°: можна спостерігати за кожним відтінком і деталлю з будь-якого місця в приміщенні без спотворень. З огляду на це модель згодиться для спільного перегляду фільмів, презентацій або командної роботи над проєктами. А якщо додати до цього два інтерфейси – D-Sub і HDMI, широкі можливості для підключення додаткових пристроїв гарантовано!

2E B2723B – це вікно у світ якісного відображення та універсальності, адже відкриває нові горизонти для роботи, розваг та творчості.

Монітор 2E N2723B для творчих професіоналів

Для професіоналів, яким важлива якість кожного пікселя, справжньою знахідкою стане монітор N2723B. На 27-дюймовому екрані з IPS-матрицею кожне зображення оживає завдяки яскравості, контрастності та неймовірному діапазону кольорів. А роздільна здатність 1 920 × 1 080 перетворює кожну деталь на вишукану мозаїку, гарантуючи реалістичність, яка занурює в глибини віртуального світу. Яскравість 250 кд/м² і контрастність 1 000:1 роблять кольори більш яскравими та насиченими, відтворюючи кожен відтінок із неперевершеною точністю й забезпечуючи неймовірну деталізацію темних ділянок. Частота оновлення 75 Гц і швидкість відгуку 5 мс – запорука плавного відтворення зображення без розмиття та розривів, навіть у динамічних сценах.

Значущою особливістю монітора N2723B є його адаптивність: функція повороту екрана (0-90°) – «мастхев» для творчих професіоналів, які працюють із текстом і графікою, тоді як можливість регулювання за висотою до 140 мм дає змогу налаштовувати положення монітора для максимального комфорту.

N2723B – це креативний інструмент, який розширює можливості та допомагає зануритися у світ, де кожен відтінок і піксель дарує неймовірний візуальний досвід. Модель є вдалим рішенням для створення оптимального простору для роботи, гри та творчості, відкриваючи нові горизонти у світі цифрового мистецтва.

Монітор 2E D2423B для всіх, хто прагне насолоджуватися чудовим зображенням

Модель D2423B особливо вдало поєднує витонченість і потужність. Цей 23,8-дюймовий монітор з IPS-матрицею є не просто вікном у віртуальний всесвіт, але й технологічним шедевром, який демонструє багатогранність кольорів. Технологія IPS забезпечує неперевершену якість зображення та точність відтворення відтінків: кожен піксель – живий, чіткий і надзвичайно реалістичний. Завдяки яскравості 250 кд/м² і контрастності 1 000:1 дійство на екрані D2423B перетворюється на візуальну феєрію.

Але не лише якість зображення робить цей монітор винятковим. З огляду на частоту оновлення 75 Гц, кожна сцена, ніби оживає, плавно переносячи користувача крізь швидкі повороти сюжету улюблених ігор та відео. Швидкість відгуку 5 мс гарантує, що навіть найшвидші сцени будуть чіткими та без розмиття.

Крім того, монітор D2423B має розніми – D-Sub, HDMI та Earphone, тож жодних сумнівів: пристрій стане надійним серцем технологічної системи. Та найприємнішим сюрпризом є вбудовані мультимедійні колонки, які забезпечують чудовий аудіодосвід.