Надходження активного мережевого обладнання 2E PowerLink

Надходження активного мережевого обладнання 2E PowerLink

У сучасному світі швидкість та ефективність мережевих з’єднань відіграють ключову роль. Лінійка активного мережевого обладнання 2E PowerLink, охоплює якісні рішення, які відкривають безмежні можливості для покращення наявної мережевої інфраструктури, роблячи її більш продуктивною, ефективною та гнучкою.

Wi-Fi-адаптери 2E:універсальний ключ до світу бездротових мереж

Wi-Fi-адаптери 2E забезпечують можливість не тільки скоротити кількість кабелів, а й використовувати мережу в кожній кімнаті. Вони є доволі універсальними: їх можна підключати не тільки до ноутбука чи настільного комп’ютера, а й до телевізора, супутникового або ефірного ресивера, ігрової консолі чи інших пристроїв, які підтримують сумісні стандарти.

Некеровані комутатори 2E: максимальна потужність за мінімуму кабелів

Некеровані комутатори 2E (Fast Ethernet і Gigabit Ethernet) допоможуть розширити наявну дротову мережу. Моделі мають 5 чи 8 портів RJ45 10/100 Mбіт/c або 10/100/1 000 Mбіт/с з автоузгодженням. Усі розніми підтримують автоматичне визначення MDI / MDIX, тож немає потреби в перехресних кабелях. Крім того, комутатори підтримують функцію енергозбереження і технологію Plug-and-Play, що зумовлює простоту використання та енергоефективність. Усе це робить некеровані комутатори 2E вдалим рішенням для поліпшення продуктивності мережі.

PoE-інжектори 2E: прощавай, 220 Вольт!

PoE-інжектори 2E надають змогу легко інтегрувати технологію PoE у наявну мережу: встановлюйте PoE-пристрої в найзручніших місцях незалежно від розташування точок під’єднання до електромережі 220 В, адже їх буде заживлено через Ethernet-кабель. PoE-інжектори 2E – це можливість позбутися купи кабелів живлення, які раніше були необхідні для підключення камер, IP-телефонів, точок доступу тощо.