Пристрої 2Е для бізнесу –
допомога щодня та надовго

Із кожним роком світ змінюється з неймовірною швидкістю, і щоби бути у виграші, бізнесу потрібно адаптуватися та модернізуватися ще швидше.

У діловому житті, де немає дрібниць і кожне слово, цифра та хвилина впливають на репутацію і прибуток, без технічних рішень, ПЗ, сучасної техніки наразі просто не обійтися.

 

 

2Е пропонує широкий асортимент спеціальних пристроїв для офісу, що задовольняють повсякденні технічні потреби ділових людей, прискорюють виконання завдань і підвищують продуктивність.

Сучасний офіс там, де людина

Більшість ділових зустрічей, нарад і міжнародних перемовин сьогодні відбувається в онлайн-форматі. Усі знають, наскільки важливим є особистий контакт, зчитування жестів і міміки.

Щоби досягти ефекту присутності, вебкамера має чітко та детально передавати зображення.

 

Як це й робить 2E WQHD із високою здатністю трансляції відео в форматі 2К. У парі з легкою гарнітурою 2Е (On-Ear чи на два вуха, як кому зручно), такий комплект гарантовано позбавить від будь-яких технічних незручностей. А якщо важливий тип підключення гарнітури, то і тут 2Е пропонує варіанти: USB чи джек 3,5 мм.

У безпеці інформація – у безпеці бізнес

Для успішності бізнесу конфіденційність і захищеність інформації мають бути на кожному кроці. Завдяки зчитувачу Smart Card клавіатура 2E KС1030 зі звичайного пристрою для введення даних перетворюється на серйозний бар’єр для зловмисників і стає важливим елементом системи безпеки компанії. Водночас пристрій задовольняє й такі важливі для роботи вимоги, як зручний набір та ергономічність.

Разом із мишею 2E MF170, що чудово доповнить клавіатуру, працювати одне задоволення.

Онлайн прибирає кордони

Кожна країна має власні правила й обмеження щодо пересування та подорожей. Однак це жодним чином не впливає на бізнес, який адаптується до умов і озброюється новітніми технічними рішеннями.

З-поміж них – конференц-системи 2Е, які успішно усувають перешкоди щодо проведення зустрічей, масових заходів, навчання тощо.

З аудіосистемою 2E AS учасники онлайн-заходу не пропустять жодного слова, а відеоконференц-системи 2E FHD ZOOM та 2E UHD 4K візуалізують події і скоротять відстань, що розділяє співрозмовників.

Чистота – тренд сезону

Пандемія змусила людей по-новому поглянути на чистоту. Відтепер догляд за клавіатурою, мишою, монітором та іншими аксесуарами – це не лише питання охайності та дисципліни, а вагомий чинник збереження здоров’я. Антистатичні вологі серветки 2E та інші засоби для чищення 2Е мають завжди бути напохваті, аби не дати шансу бруду чи мікробам зашкодити роботі та самопочуттю.

Комфорт без компромісів

Ніщо не дратує так, як потреба від’єднати один необхідний девайс, щоби під’єднати інший. Або розміщувати ноутбук там, де є розетка, а не там, де зручно та затишно працювати. Адаптери, перехідники, кабелі та подовжувачі 2Е прибирають обмеження, щоби концентруватися виключно на важливих справах.

Ефектна презентація онлайн та офлайн

Коли у світі запроваджено велику кількість обмежень, якісне проєкційне обладнання дає змогу поєднувати онлайн- та офлайн-заходи. Незалежно від формату – ділові презентації, демонстрації документів, фото- і відеоматеріалів, проведення навчання чи нарад – завдяки стаціонарним та мобільним проєкційним екранам 2Е інформація буде максимально зручно презентована. Підлогові, підвісні та на тринозі вони майже не займають місця, а коли виникає потреба, моторизовані технології розгортання за лічені хвилини мобілізують їх до роботи.

Конфіденційність – запорука успіху

Витік важливої інформації є неприпустимим. Документи, що втратили чинність або зіпсовані, чернетки – не треба нехтувати можливістю убезпечити себе позбавившись від них. Для цього варто мати напоготові один або кілька компактних шредерів 2Е. Не важливо, на чому зберігається інформація – стоси паперу, кредитні картки чи компакт-диски, шредери 2Е швидко перетворять її на чотириміліметрові шматочки без можливості відтворення.

Збереження документів надійно та довговічно

Необхідність захистити документи від впливу вологи, розривів і механічних пошкоджень виникає нерідко, а ось пристрої для цього є не всюди. Навіщо витрачати час на пошук сервісів із ламінування, якщо можна встановити ламінатор 2Е в офісі й використовувати його для потреб власного бізнесу чи надання відповідних послуг?

Стиль, безпека та порядок

Допоки людство остаточно не позбудеться паперових носіїв, брошурування буде актуальним. По-перше, для зручності зберігання, адже в такий спосіб важливі документи не губляться та залишаються в порядку. А по-друге, брошуровані матеріали з привабливою палітуркою є елементом ділового стилю і залишають гарне враження . Лінійка біндерів 2Е – це чудова можливість підібрати пристрій під потреби бізнесу та не потонути в стосі паперів.