Поповнення асортименту 2Е Tactical

Поповнення асортименту 2Е Tactical

2Е розширив асортимент двома товарами, які стануть у пригоді любителям активного відпочинку, туризму, до того ж будуть корисними й на фронті. Килимок 2E Base XT і тактична фляга 2E Flask WB01 – надійні помічники за будь-яких умов.

 

Килимок складаний 2E Base XT

Особливості:

  • Термоізоляція R-Value 2.2
  • Двошарова конструкція: спінений поліетилен IXPE та алюмінієве покриття
  • Легкий (400 г) і компактний (складаний)
  • Колір зелений

2E Base XT – це якісний, складаний килимок, розроблений для забезпечення комфорту й тепла. Виріб стане надійним помічником, наприклад, для туристів та любителів активного відпочинку, гарантуючи чудову термоізоляцію, тож згодиться для використання навіть за несприятливих умов міжсезоння.

Термоізоляція R-Value 2.2

З огляду на показник термоізоляції R-Value 2.2, виріб придатний до використання в період міжсезоння, отже згодиться для використання за різних погодних умов. Легкий (вага 400 г) і компактний, складеним має розмір 56 × 14 × 13 см, тож зручний під час транспортування та не займає багато місця в рюкзаку.

Двошарова конструкція

Килимок 2E Base XT має двошарову конструкцію – спінений поліетилен IXPE та алюмінієве тепловідбивне покриття. Виріб забезпечує не тільки захист, але й комфорт під час сну або відпочинку завдяки оптимальній терморегуляції. Виготовлений у зеленому кольорі, тож гармонійно пасуватиме до природного ландшафту. Розмір у розкладеному стані становить 186 × 56 × 2,2 см – цілком достатньо простору, аби відпочинок був зручним.

Фляга тактична в чохлі 2E Flask WB01

Особливості:

  • Нейлоновий чохол
  • Кріплення для носіння на поясі
  • ПВХ-пляшка об’ємом 1 л
  • Алюмінієвий кухоль для їжі

Тактична фляга 2E Flask WB01 є вдалим вибором для тих, хто шукає зручне, безпечне й надійне рішення для зберігання напоїв під час подорожей, походів або інших активностей просто неба. Виріб виготовлено з якісних матеріалів, вирізняється зносостійкістю, тож стане у пригоді навіть за особливо складних умов, зокрема на фронті.

Компактна, проте ємна

Об’єм фляги становить 1 л, при цьому її розмір доволі компактний – 12,5 × 7,5 × 20 см, роблячи виріб зручним для перенесення. До того ж і в рюкзаку не займатиме багато місця.

І для їжі, і для напоїв

Власне флягу виготовлено з якісного ПВХ-матеріалу, гарантуючи безпечне зберігання рідини та довговічність. Також у комплекті є алюмінієвий кухоль, який легко вміщується в чохлі. Він стане в пригоді для зручного вживання їжі.

Поясне кріплення

Чохол, виготовлений із нейлону, гарантує захист фляги від механічних пошкоджень, а також дає змогу зручно носити її на поясі завдяки спеціальному кріпленню, забезпечуючи в такий спосіб легкий доступ до пиття. Це є запорукою надійності та практичності під час подорожей або виконання тактичних завдань.

Обидва продукти є втіленням надійності, практичності та зручності, що вкрай важливо для любителів природи, туризму та активного відпочинку. Завдяки своїм особливостям та якості вироби обіцяють стати незамінними помічниками навіть для військових на фронті.