ОНОВЛЕННЯ АСОРТИМЕНТУ 2E – НОВІ КОМПЛЕКТИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПЕРИФЕРІЇ

ОНОВЛЕННЯ АСОРТИМЕНТУ 2E – НОВІ КОМПЛЕКТИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПЕРИФЕРІЇ

Аксесуари для ПК бренду 2E представлені категоріями маніпуляторів та клавіатур. 2E презентує два нові комплекти – дротовий та бездротовий.

2E MK400 – дротовий комплект, який складається з симетричної миші та клавіатури класичної форми. Пристрої виконані з міцних та практичних матеріалів, а також захищені від пилу та випадкового проливу води.

2E MF410 – бездротовий комплект, який має не тільки всі переваги дротового комплекту, але й отримав додатковий функціонал. Клавіатура оснащена додатковими мультимедійними клавішами. Пристрої також виконані з міцних матеріалів, є захист від пилу та випадкового проливу води.

Вся лінійка клавіатур 2Е має пріоритетну українську розкладку. Українські літери знаходяться посередині низу клавіші, російські літери (як додаткові) у верхньому правому куті. Технологія Plug-and-Play забезпечує підключення, яке не вимагає установки додаткового ПЗ.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати