ОБНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ МАНІПУЛЯТОРІВ 2E

ОБНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ МАНІПУЛЯТОРІВ 2E

Асортимент комп’ютерних маніпуляторів 2E поповнився новими дротовими та бездротовими моделями.

Миші 2E MF110 і MF210 WL дуже схожі і відрізняються між собою кольором, а також способом підключення. 2E MF110 – провідні маніпулятори, 2E MF210 WL – бездротові. Обидві серії – повнорозмірні миші з софт-тач покриттям і корпусами симетричної форми. Доступні кольори – білий та чорний.

Серія 2E MF209 WL отримала п’ять кольорів – є як кольорові і яскраві варіанти, так і елегантне, чорне забарвлення. Миша отримала симетричну форму корпусу і прогумовану вставку для кращої ергономіки під час використання.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати