Новий тактичний рюкзак 2E Tactical 2E-TACTLARGBKP-90L-CP

Новий тактичний рюкзак 2E Tactical 2E-TACTLARGBKP-90L-CP

Тактичний рюкзак 2E Tactical Large Capacity – незамінний елемент індивідуального спорядження військових. Крім того, він стане в пригоді мандрівникам, мисливцям і рибалкам. Рюкзак згодиться для зберігання та транспортування особистих речей, а також їжі, боєприпасів та іншої амуніції.

Збільшений об’єм тактичного транспортного рюкзака 2E Tactical Large Capacity становить 90 л, тож він згодиться для перенесення необхідного на великі відстані. Виріб оснащений розвантажувальною системою та має потужне поясне підтримання, забезпечуючи зручність. У рюкзаку продумано великі (2) та додаткові (6) відділення, чим попереджено пошкодження та змішування вмісту. Для підтримання форми та рівномірного розподілу тиску на спину в основу наплічника інтегровано металевий каркас. Широкі плечові ремені зі щільним наповнювачем підсилені додатковими стропами, регулюються за довжиною, а на додачу є нагрудний фіксатор. Крім того, ремені можна регулювати за висотою (кріплення верхньої точки).

Поверхню кишень і бокові поверхні рюкзака оснащено надійною системою кріплення Molle для додаткових сумок та навісних кишень. Для затягування рюкзака є бічні компресійні ремені з карабінами фастекс UTX, які витримують великі навантаження. Товщина поясного паска становить 3,3 см, забезпечуючи комфорт під час перенесення, більш рівномірний розподіл навантаження та зміщення центра ваги ближче до ніг. У нижню частину рюкзака інтегровано приховану кишеню, де зберігається дощовий чохол (є в комплекті). Рюкзак 2E Tactical Large Capacity стійкий до зношування, впливу вологи та бруду завдяки міцним та якісним матеріалам виготовлення.