Нове постачання: класичні та спеціальні версії повербанків 2Е

Нове постачання: класичні та спеціальні версії повербанків 2Е

Повербанки залишаються одними з найактуальніших та найзатребуваніших пристроїв. Імовірно, що українці вже встигли придбати щонайменше один зарядний пристрій для себе чи родини, проте жорсткі реалії воєнного сьогодення зумовлюють потребу в кожній оселі мати кілька таких батарей, адже надважливо під час повітряної тривоги, наприклад, перебуваючи в укритті, чи за тривалих віялових відключень електропостачання залишатися на зв’язку із рідними та друзями, вчасно дізнаватися новини. Збільшити технічні можливості персональних пристроїв допоможуть портативні зарядні пристрої 2Е, нове надходження яких очікуємо вже найближчим часом. У постачанні – моделі від 8 000 мА·год до 60 000 мА·год.

Крім потреб цивільних, звісно, портативні зарядні пристрої вкрай необхідні й на фронті. І тут уже не тільки потреба залишатися на зв’язку в пріоритеті, батареї допомагають військовим збільшити тривалість роботи інших важливих пристроїв. Саме з огляду на це, крім звичних моделей, виробник додав у постачання спеціальні версії повербанків – зі змінними solar-панелями та LED- ліхтарями, із бездротовою зарядкою і ємними акумуляторами.

Аби вибір для користувача був максимально простим і водночас вдалим, пропонуємо розглянути основні особливості моделей.

Портативний зарядний пристрій Power Bank 2E Solar, 8 000 мА·год

Код товару: 2E-PB814-BLACK

Це надійне джерело живлення ємністю 8 000 мА·год. Для зручності використання на корпусі акумулятора передбачено світлодіодну індикацію заряду та вбудований LED-ліхтар (120 Лм), що точно стане в пригоді під час віялових чи аварійних відключень електрики. Звісно, пристрій оснащено найнеобхіднішими рознімами: двома USB-A та одним microUSB. Проте основною особливістю моделі є вбудована solar-панель для заряджання від сонця!

Портативний зарядний пристрій Power Bank 2E Wireless, 10 000 мА·год

Код товару: 2E-PB1001-BLACK

Повербанк з акумулятором на 10 000 мА·год через вбудовані розніми USB-А та USB-C забезпечить живлення пристроїв упродовж тривалого часу. До того ж це можна зробити, використовуючи бездротову технологію QI для заряджання сумісних пристроїв. Кількість циклів перезаряджання до 100 % – до 500.

Портативний зарядний пристрій Power Bank 2E Solar, 20 000 мА·год

Код товару: 2E-PB2013-BLACK

Якщо для заряджання повербанків цивільні можуть підлаштуватися під графік відключень електроживлення чи відвідати пункти незламності, то для військових на фронті вкрай важливо мати альтернативний спосіб відновлення заряду акумулятора. Саме для розв’язання таких завдань у пригоді стане модель 2E Solar  ємністю 20 000 мА·год. Її особливість – вбудована сонячна панель для заряджання від енергії сонця. Ба більше, корпус повербанка виготовлено з міцного структурованого пластику, а вбудований LED-ліхтар забезпечить до 45 годин автономної роботи, створюючи додатковий комфорт під час використання в польових умовах.

Портативний зарядний пристрій Power Bank 2E, 20 000 мА·год

Код товару: 2E-PB2082-BLACK

Для користувачів, яким важливо, щоби їхні девайси працювали дуже довго, повербанк із літій-полімерним акумулятором ємністю 20 000 мА·год стане вдалим вибором. Тим паче, що пристроєм можна користуватися відразу «з коробки», у комплекті постачання є кабель USB-A до microUSB (30 см). Стан заряду батареї можна контролювати навіть за умов недостатнього освітлення, адже для цього передбачено LED-індикацію.

Портативний зарядний пристрій Power Bank 2E Geometry, 30 000 мА·год

Код товару: 2E-PB3010-BLACK

Модель ємністю 30 000 мА·год надає можливість заряджати два пристрої одночасно! У комплекті постачання є кабель USB-A до microUSB (30 см), що дає змогу користуватися повербанком відразу з коробки. Літій-полімерна батарея в разі заряджання через microUSB відновлює заряд за 8 годин, а через USB-С – за 7. Кількість циклів перезаряджання на 100 % – 500.

Портативний зарядний пристрій Power Bank 2E Geometry, 30 000 мА·год

Код товару: 2E-PB3010PD-BLACK

Головною особливістю повербанка 2E Geometry (30 000 мА·год) є багатство інтерфейсів. Вхідні розніми: microUSB (DC 5 В, 2 A/9 В, 2 A), Type-C (DC 5 В, 2 A/9 В, 2 A). Вихідні розніми: Type-C (DC 5 В, 2 A/9 В; 2 A/12 В; 1,5 A, PD 18 Вт) та два USB-A (DC 5 В, 3 A/9 В; 2 A/12 В; 1,5 A, QC 18 Вт). До того ж пристрій дуже надійний і має продумані функції захисту, зокрема: від короткого замикання, перезарядки, розрядки, перевантаження по струму.

Портативний зарядний пристрій Power Bank 2E Travel, 60 000 мА·год

Код товару: 2E-PB6001PD-BLACK

Корпус повербанка виготовлено з міцного пластику, на фронтальній панелі вбудовано потужний світлодіодний ліхтар (500 Лм), який гарантує до 68 годин автономної роботи. Надійний акумулятор має ємність 60 000 мА·год, а стежити за станом заряду допоможе led-індикація. Модель оснащено найзатребуванішими рознімами – 3 × USB-A та 3 × Type-C. Для зручного використання передбачено руків’я.

Повербанки – це те, що сьогодні потрібно кожному українцю: як цивільному, так і військовому. Подбає про задоволення потреб кожного бренд 2Е, адже надає широкий асортимент цих особливо актуальних пристроїв. Не зволікайте і замовляйте!