НАДІЙНІ ВАЛІЗИ 2E ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ТА ДІЛОВИХ ПОЇЗДОК

НАДІЙНІ ВАЛІЗИ 2E ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ТА ДІЛОВИХ ПОЇЗДОК

В асортименті 2E представлена колекція валіз Youngsterу трьох різних розмірах та чотирьох кольорах. Аксесуари повністю відповідають своїй назві: зручні, яскраві, надихають на нові враження, подорожі і разом з тим довершені за стилем.

Усі валізи оснащені чотирма якісними коліщатками, які обертаються на 360 градусів і витримують великі навантаження. Завдяки такій особливості переміщати навіть заповнену тяжку валізу дуже легко.

Особливості валіз 2E Youngster:

  • Виготовлені з міцного поліпропілену; внутрішня підкладка — з нейлону.
  • Закриваються тризначним кодовим замком системи TSA.
  • Оснащені двома додатковими ручками: зверху та збоку.
  • Мають дворічну гарантію.

Найбільший представник колекції Youngster умістить усе необхідне для найтривалішої подорожі. Валіза з розміром L оснащена телескопічною алюмінієвою ручкою з фіксацією у кількох положеннях. Завдяки двом відділенням, додатковій кишені та ременям-фіксаторам місце знайдеться для кожної речі.

Валіза середнього розміру M — чудовий варіант для не надто тривалої подорожі двох людей. Валіза має надійний пластиковий корпус і якісні коліщатка. Всередині є два відділення. Вони розділені текстильною перегородкою на блискавці.

Найменша валіза Youngster з розміром S створена спеціально для романтичних вікендів чи вдалих відряджень. Її можна не здавати в багажне відділення, а взяти із собою у салон літака. Розміри цієї валізи відповідають міжнародним стандартам ручної поклажі (40×55×20 см).

Останні новини
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати
Відеореєстратори 2E – якісне відео у будь-яких умовах

У новій категорії товарів для автомобілістів представлено два відеореєстратора серії 2E-Drive - 550 Magnet та 700 Magnet. Обидві моделі отримали найтехнологічне оснащення – магнітне кріплення, зручний інтерфейс керування, IPS-дисплей, модулі GPS та сенсори Sony з Full HD-записом.

Читати