НАДІЙНІ ВАЛІЗИ 2E ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ТА ДІЛОВИХ ПОЇЗДОК

НАДІЙНІ ВАЛІЗИ 2E ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ТА ДІЛОВИХ ПОЇЗДОК

В асортименті 2E представлена колекція валіз Youngsterу трьох різних розмірах та чотирьох кольорах. Аксесуари повністю відповідають своїй назві: зручні, яскраві, надихають на нові враження, подорожі і разом з тим довершені за стилем.

Усі валізи оснащені чотирма якісними коліщатками, які обертаються на 360 градусів і витримують великі навантаження. Завдяки такій особливості переміщати навіть заповнену тяжку валізу дуже легко.

Особливості валіз 2E Youngster:

  • Виготовлені з міцного поліпропілену; внутрішня підкладка — з нейлону.
  • Закриваються тризначним кодовим замком системи TSA.
  • Оснащені двома додатковими ручками: зверху та збоку.
  • Мають дворічну гарантію.

Найбільший представник колекції Youngster умістить усе необхідне для найтривалішої подорожі. Валіза з розміром L оснащена телескопічною алюмінієвою ручкою з фіксацією у кількох положеннях. Завдяки двом відділенням, додатковій кишені та ременям-фіксаторам місце знайдеться для кожної речі.

Валіза середнього розміру M — чудовий варіант для не надто тривалої подорожі двох людей. Валіза має надійний пластиковий корпус і якісні коліщатка. Всередині є два відділення. Вони розділені текстильною перегородкою на блискавці.

Найменша валіза Youngster з розміром S створена спеціально для романтичних вікендів чи вдалих відряджень. Її можна не здавати в багажне відділення, а взяти із собою у салон літака. Розміри цієї валізи відповідають міжнародним стандартам ручної поклажі (40×55×20 см).

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати