Корисні гаджети для комфортного робочого місця

Зручне та функціональне робоче місце – запорука продуктивного виконання щоденних завдань, чи то навчання, чи то роботи. Організовуючи робочий простір, пам’ятайте: заздалегідь підібрані технічні дрібнички економитимуть час, аби зайвий раз не відволікатися на пошуки вкрай необхідної зарядки чи гарнітури
Монітор
Робота з таблицями, прослуховування лекцій чи виконання домашнього завдання зручніші та безпечніші для зору, якщо монітор підібрано правильно. До того ж, наявність монітору стимулює працювати за робочим столом, а не сидячи в ліжку з ноутбуком, що вже налаштовує на робочий лад.
Комп’ютерні аксесуари
Ергономічна миша з додатковими функціональними клавішами чи повнорозмірна клавіатура з мультимедійними кнопками допоможуть швидше впоратися із задачею. А USB-хаб із додатковими портами дасть можливість підключити все, що потрібно до сучасного ноутбука.
Навушники
Дзвінки, ділові перемовини, прослуховування лекцій набагато комфортніші з гарнітурами, адже вона додає певної свободи рухам. Особливо, якщо це бездротова гарнітура з батарею, що працює тривалий час.
Засоби для чищення
У чистоті потрібно тримати не тільки руки, але й техніку. Робоче місце рекомендують дезінфікувати щодня, включно з монітором та екраном. Щоб їх не зіпсувати, обирайте спеціальні, безпечні засоби для чищення техніки.
Дроти
Дріт живлення, а краще кілька, – просто незамінна річ на робочому столі, адже телефон має здатність розряджатися у найвідповідальніший момент, коли зовсім немає часу на пошуки зарядки.
Подовжувач
Якщо треба обладнати додаткове робоче місце, а розеток не вистачає, проблему вирішить подовжувач. А подовжувач із вбудованим USB-хабом, ще й позбавить необхідності в додатковому зарядному пристрої.

Працюй старанно – грай старанніше

Після продуктивного робочого часу не зашкодить трохи й пограти. А для цього варто змінити периферійні обладунки на більш доцільні для гри. І тут справа не тільки в гейм-стилі девайсів, що надихатиме на перемогу, але й у чіткості передавання команд і швидкості реакції.
Ігрова миша
Точність позиціювання, час відклику, відсутність зривів чи можливість додаткового налаштування макросів. Обирайте мишу враховуючи важливі особливості для перемоги в улюбленій грі.
Ігрова клавіатура
Клавіатура повинна мати корпус, що витримає будь-яку напругу запеклого бою та не підведе залипанням клавіш у вирішальний момент. Ігрові клавіатури 2Е – надійні союзники під час ігрових баталій.
Ігрова гарнітура
Чути найтихіші кроки суперника та передбачати, з якого боку чатує небезпека – гра на випередження є запорукою перемоги, в якій саме ігрова гарнітура 2Е надасть перевагу.
Ігрове крісло
Нерідко цікава гра затягується на години. Щоб грати було зручно, не відчуваючи дискомфорту від тривалого сидіння, варто підібрати зручне, ергономічне крісло. Саме ігрове крісло 2Е надійно прикриватиме тил і створить зручні умови для тривалих баталій.

Корисні звички для покращення продуктивності вдома

Робоче місце
Окремо організоване робоче місце, з необхідною технікою – один із перших пунктів, що допоможуть налаштуватися на робочий лад. Крім того, робота за столом, рівно сидячи на стільці, вбереже від проблем зі спиною й осанкою.
Розклад
Створіть розпорядок дня, максимально наближений до того, що був раніше. Розпочинайте та закінчуйте робочий день у той самий час, що і працюючи в офісі чи ВИШі. Не варто нехтувати обідом, чи перервою для відпочинку очей.
Правила для родини
Родина має знати ваш графік і приймати його. Завчасно повідомляйте про заплановані відео-чи аудіозустрічі. Не завадить тримати на холодильнику календар, де можна буде відзначати важливі моменти робочого чи навчального графіку.
Спілкування
Дистанційна робота, навчання не мають руйнувати соціальних відносин в колективі. Створіть групові чати, де можна обговорювати як робочі моменти, так і спілкуватися на різні актуальні теми. Можна навіть запровадити ритуал ранкової кави в форматі аудіо- чи відеодзвінків.
Ранкові ритуали
Згадайте, як раніше проходив ранок. Сніданок о 7-й чи ранкове тренування? Максимально відтворюйте ранкові ритуали, вони допоможуть підсвідомо налаштуватися на робочий лад.
Прогулянки
Дотримуватися правил безпеки під час пандемії важливо, але не варто нехтувати прогулянками на свіжому повітрі. Візьміть за звичку після завершення робочих годин йти на прогулянку. Крім користі від свіжого повітря, це буде ще й розмежуванням між робочим часом та дозвіллям.