Асортимент термоінтерфейсів 2Е

Асортимент термоінтерфейсів 2Е

Універсальний асортимент 2E – це актуальна пропозиція для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції: комп’ютерні корпуси, блоки живлення, системи охолодження для процесора, вентилятори, корисні аксесуари та витратні матеріали.

Перегрівання комп’ютера під час гри або активної роботи, може мати серйозні наслідки. Крім незручностей, відмова роботи комплектуючих супроводжується витратами на ремонт, та й полагодити елемент, що вийшов з ладу, вдається не завжди. Перегрів відбувається з різних причин. Система охолодження починає працювати гучно та важко, як наслідок, знижується продуктивність, також пристрій може раптово вимкнутись. Якщо причина в забрудненні, то проблема вирішується шляхом очищення компонентів пристрою.

Однак, з часом проблема дається взнаки з більшою періодичністю та очищення вже не рятує ситуацію. В цьому випадку доцільно застосувати термопасту, що допоможе впоратися з відведенням зайвого тепла та посприяє підтриманню оптимальної температури для роботи компонентів.

Що таке термопаста та чому необхідно подбати про її вчасну заміну?

Термопаста – це сполука із теплопровідними властивостями, що покращує теплопередачу між елементом, що нагрівається (процесором, відеокартою та інше) і радіатором. Консистенція термоінтерфейсу може бути рідка (практично як вода), середньої густоти та густа. Також різних кольорів переважно біла, сіра та синя.

Головні критерії вибору термоінтерфейсу

Варто звернути увагу на показник в’язкості термопасти. Сполука має бути не надто рідкою і не дуже густою. У першому варіанті термопаста не буде створювати потрібний контакт, а в другому, її нанесення буде достатньо проблематичним.

Не рекомендуємо використовувати термопасту білого кольору або силіконову. Хімічний склад та пропорція всіх складових елементів термопасти має бути достатньо вивіреним. В термопасті із процентним перевищенням силікону достатньо низькі показники тепловідведення, вона швидко висихає та втрачає свої властивості.

Як приклад, склад сполуки термопасти 2Е Thermoboost:

Термопаста 2Е Thermoboost Master TB5-2, 4.63W/mK, 1.5g

Термопаста 2Е Thermoboost Master TB5-4, 4.63W/mK, 3g

Термопаста 2E Thermoboost Expert TB6-2, 5.6 W/mK, 2g

Термопаста 2E Thermoboost Expert TB6-4, 5.6 W/mK, 4g

Термопаста 2E Thermoboost Profi TB8-2, 8.3 W/mK, 2g Термопаста 2E Thermoboost Supreme TB11-2, 11 W/mK, 2g
Колір сірий Сірий Сірий сірий
Металоксидні сполуки 50% 48% 35% 25%
Вуглецеві суміші 35% 42% 33% 45%
Силіконові суміші 15% 10% 32% 30%

Упаковка термопасти має бути не тільки герметичною, але й зручною. Безпосередньо на шприці термопасти 2Е Thermoboost розміщені спеціальні поділки, що зорієнтують користувача про об’єм сполуки без необхідності зайвий раз відкривати упаковку. Термопаста 2Е Thermoboost зберігається до 5 років в закритому вигляді та на не тривалий термін з моменту початку використання. Все залежить від умов зберігання та користування.

Упаковка термопасти 2Е Thermoboost по об’єму оптимальна для особистого використання, розрахована на декілька нанесень.

Процес заміни термопасти. Підготовка поверхні

Перед початком процесу необхідно відключити пристрій від мережі, відкрутити та зняти деталі, що перешкоджають доступу до місця заміни термопасти. Якщо це ноутбук, треба зняти акумуляторну батарею. Далі, очищаємо поверхню від залишків термопасти, що була нанесена раніше і вже втратила свої властивості.

Чому необхідно виділяти залишки термопасти з поверхні при нанесенні нової?

Суміш із двох термопаст (нової та старої) створює додатковий розділ двох середовищ, це знижує теплопровідність. Тому, перш ніж нанести свіжу термопасту, необхідно старанно зчистити стару.

Сполуку можливо видалити спиртовою безворсовою серветкою для оргтехніки. Застерігаємо від застосування ацетону, води чи розчинника. Заміна термопасти на ноутбуці, де поверхня кристала процесора не захищена металом, дуже відповідальний момент. Очищення варто проводити уважно, щоб не пошкодити його.

В комплекті термопасти 2Е Thermoboost передбачена спеціальна проспиртована серветка для видалення залишків сполуки з поверхні. Це зручно під час використання. Нема потреби шукати додаткові засоби очищування.

Правила нанесення термопасти на поверхню процесора

Це важливий момент, тому що необережність може призвести до наслідків, що негативно позначиться на роботі процесора.

Поради щодо нанесення термопасти на поверхню процесора наступні:

 • термопасту пасту слід наносити рівномірно, лише у місці прилягання процесора та радіатора;
 • шар термопасти повинен бути мізерним і цілісним, без перепусток і розривів;
 • крапля термопасти наноситься по центру і акуратно розподіляється по всій поверхні.
 • розподіляти речовину поверхнею процесора можна різними засобами, але дуже зручно, коли в комплекті вже є передбачені виробником додаткові пристосування.

В комплекті термопасти 2Е Thermoboost – знаходиться спеціальна пластикова лопатка та гумова насадка на шприц для зручного нанесення термопасти із високим показником теплопровідності (серії 2E Thermoboost Profi та 2E Thermoboost Supreme).

Термопаста 2Е Thermoboost Master

економна пропозиція

в комплекті передбачена лопатка для нанесення на поверхню
Термопаста 2E Thermoboost Expert

оптимальна пропозиція

в комплекті передбачена лопатка для нанесення та спеціальна серветка для очищення поверхні
Термопаста 2E Thermoboost Profi в комплекті передбачена лопатка для нанесення та серветка для очищення поверхні

На додачу до стандартної комплектації є спеціальна гумова насадка на шприц, що легко монтується і яку зручно використовувати для розподілу термопасти по поверхні.

Термопаста 2E Thermoboost Supreme

У середньому шар правильно нанесеної термопасти становить 0,5-1 мм, тому, якщо для змащування всієї поверхні однієї краплі не достатньо, можна додати ще декілька у довільному положенні. Головне – не перестаратися. Термопаста заповнює мікротріщини поверхні та забезпечує максимальний контакт із поверхнею процесора. Якщо паста потрапила за межі потрібної області, її необхідно акуратно видалити.

Завершальний етап процесу заміни термопасти – видалення залишків сполуки після встановлення компонентів.

2Е пропонує зручний для використання, універсальний асортимент термопаст 2Е Thermoboost, для різних потреб:

 • колір сполуки – сірий;
 • відсоток силіконових домішок стосовно інших елементів сполуки в хімічному складі мінімальний;
 • дрібно дисперсна структура термопасти та її оптимальна в’язкість сприяє рівномірному розподілу на поверхні, що впливає на ефективність та зручність під час використання;
 • діапазон робочих температур в інтервалі від -30 до 280°C;
 • термопаста не проводить електричний струм та не містить рідких металів;
 • зручна блістерна упаковка. Шприц герметично закривається та має поділки, за допомогою яких можливо побачити об’єм пасти не відкриваючи;
 • в комплекті передбачені корисні аксесуари: пластикова лопатка для рівномірного та зручного нанесення термопасти, спеціальна серветка для підготовки та очищення поверхні, гумова насадка на шприц та детальна інструкція користувача із вичерпною інформацією.

Товар адаптований для роздрібних продажів.

2Е – сучасна пропозиція для широкого загалу користувачів!