2Е SoundXTube – портативна колонка для драйву та свята

2Е SoundXTube – портативна колонка для драйву та свята

2Е SoundXTube створить незабутню атмосферу, де б ви не знаходилися: вдома чи на природі, у подорожі чи на вечірці, через Bluetooth 5.0 або кабель AUX (3,5 мм). Два активні динаміки по 48 мм разом із парою великих пасивних радіаторів загальною потужністю 30 Вт видають звук у діапазоні від 115 Гц до 15 кГц.

Завдяки технології Extra Bass відчуйте екстремально потужне звучання, а із TWS можна без дротів об’єднати дві колонки SoundXTube й отримати подвійну потужність неймовірного стереозвучання.

2Е SoundXTube оснащено вбудованим мікрофоном із шумопоглинанням та функцією Hands Free. Після повного заряджання акумулятор SoundXTube розраховано на безперервне програвання музики протягом 18 годин.

Дрібний дощ, бризки в басейні чи просто висока вологість не зможуть зашкодити 2Е SoundXTube та вашому гарному настрою, адже корпус колонки захищено від вологи на рівні IPX7.

Стильний дизайн і приємні зносостійкі матеріали, із яких виготовлено 2Е SoundXTube, помножують задоволення під час використання колонки. А ще на ній є тканинний ремінець, за який її зручно переносити або розміщувати на висоті, аби охопити музикою більшу площу.