Новинки

Цифровий ефірний T2 приймач 2E-T2001 з чутливим тюнером і швидким перемиканням телеканалів занурить у світ кришталево чистого зображення без шумів та завад, світ широкоформатного відео високої роздільної здатності та цифрового звуку.

Завдяки трикутній формі з дуже заокругленими гранями її можна покласти горизонтально, або поставити вертикально і вона однаково добре виглядатиме у будь-якому місці, а різнокольорове підсвічування реагує у такт музики, ритмічно змінюючи кольори, як еквалайзер. Більша частина корпусу виконана із приємного на дотик пластику.

Бездротова зарядка, яка займає мінімум місця на столі. Плаский диск із цікавим декоративним обрамленням стане стильною родзинкою на робочому столі.

2Е пропонує широкий асортимент товарів для дому, офісу, та відпочинку - надійні миші та клавіатури, смартфони та портативні батареї, рюкзаки та сумки, валізи, та ще багато іншого. Обирай саме те, що стане тобі в нагоді і допоможе в буденних справах.

ДЕТАЛЬНІШЕ →
Новини

Всі новини →

Де купити

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata2/home/users/twoe2/www/www.2e.ua/includes/common.inc:2777) in /sata2/home/users/twoe2/www/www.2e.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486
Помилка | 2E

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.