Термосумки й терморюкзаки 2Е – це мастхев у будь-яку пору року

Термосумки й терморюкзаки 2Е – це мастхев у будь-яку пору року

Переважна більшість користувачів сприймає такий аксесуар – термобокс – як щось сезонне й доволі специфічної направленості. Настав час зруйнувати стереотипи.

Адже вони не тільки зберігають холод, як дехто вважає, їх головним призначення є підтримання температури продуктів і напоїв – і гарячих, і холодних. Взимку термобокси стануть у пригоді родинам із дітьми під час тривалих прогулянок засніженим парком, адже після активних ігор діти втомлюються, а перепочити й зігрітися гарячим чаєм із теплими бутербродами – що може бути краще? А влітку, відпочиваючи на узбережжі з компанією друзів, завдяки термосумці користувачі завжди матимуть прохолодний напій напохваті. Щоб остаточно переконатися в необхідності придбання таких помічників, зосередьмося на деяких основних їх перевагах.

Продумана конструкція

І рюкзаки, і сумки 2Е мають продуману конструкцію. Зокрема моделі 2E Picnic об’ємом 50 л (обох кольорів) мають коліщатка та телескопічну ручку, що робить транспортування надзвичайно зручним. Усі інші термобокси 2Е, крім рюкзаків, мають плечовий ремінець із можливістю регулювання по довжині. Моделі об’ємом від 10 до 20 л на лицьовій стороні мають кишеню на блискавці, а сумки й рюкзаки від 30 до 50 л – на липучці. Звернімо увагу, що блискавки на всіх моделях виконані з полімеру із покриттям, подібним до гуми, завдяки чому теормобокси щільно закриваються, забезпечуючи в такий спосіб герметичність і надійність збереження вмісту. До того ж блискавки беруть на себе роль ущільнювача, зменшуючи теплообмін через різницю температур зовні і всередині.

Розумні особливості

Усі термобокси 2Е мають спільну перевагу: стінки сумок і рюкзаків мають більшу товщину, аніж моделі конкурентів. Завдяки цьому необхідна температура продуктів зберігається довше. У моделях об’ємом на 30 та 50 літрів передбачено спеціальний відкривний клапан, через який можна витягнути необхідне, не відкриваючи повністю застібку. Сумки і рюкзаки виконано з поліестеру, що має водовідштовхувальні властивості, тож за будь-яких обставин вміст буде збережено в належному стані.

На всі випадки життя

Приємним бонусом є й те, що в доповнення до майже кожної моделі (крім 2E Picnic об’ємом 10 л), у комплекті є відкривачка до пляшок. Термосумки 2Е можна використовувати для транспортування товарів медичного призначення, себто ліків, адже для більшості препаратів надважливо дотримуватися умов зберігання.

Особливості моделей

Моделі 2E-TBAP10L-DB і 2E-TBAP10L-DO мають внутрішній об’єм 10 літрів і наявні у двох кольорах – темно-синьому й темно-оливковому. Є маленька кишенька для дрібничок та пом’якшуюча підкладка на плечовому ремінці.

Термосумки 2E-TBAP20L-DO і  2E-TBAP20L-DB зі збільшеним об’ємом (20 л) виконані в темно-синьому та темно-оливковому кольорі. Вибирайте до смаку! Щодо особливостей: обидві моделі мають дві ручки з амортизаційною підкладкою на липучці та кишеню для дрібничок.

Дві моделі 2E-TBAP30L-DB і 2E-TBAP30L-DO – темно-синього й темно-оливкового кольору – мають на лицьовій стороні велику кишеню. З огляду на доволі великий об’єм (30 л), для ручок передбачено спеціальну амортизаційну підкладку.

Універсальним варіантом є терморюкзаки 2E-TBKP25L-DB і 2E-TBKP25L-DO об’ємом 25 літрів. Доступні два кольорові рішення: темно-синій і темно-оливковий. Плечові ремені можна регулювати, вони надійні і зручні, тож комфорт під час тривалого носіння гарантовано. До того ж на бічних стінках передбачено додаткові ручки, що розширює можливості транспортування. Також є містка кишеня на липучці.

Наймісткіші термобокси – 2E-TWBP50L-DB і 2E-TWBP50L-DO, адже їх внутрішній об’єм становить 50 літрів! Модель виконана у двох кольорах: темно-синьому й темно-оливковому. Як і в інших моделей лінійки, на лицьовій стороні передбачено кишеню. Та визначальною особливістю є надійні коліщатка та телескопічна ручка, що суттєво полегшують транспортування.