Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур


Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.
Термопаста 2E THERMOBOOST гарантує ефективний розподіл тепла та сприяє підвищенню теплопровідності, заповнює мікротріщини і подряпини, а також рівномірно розподіляється на поверхні. Термопаста 2E стійка до корозії, окислення, має широкий діапазон робочих температур та не проводить електричний струм.
Додатково відмітимо що у комплектацію входить все необхідне для зручної роботи – якісна упаковка, лопатка для нанесення та спиртова серветка для очищення поверхні.

Останні новини
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати
Нові комп’ютерні столи 2Е з регулюванням висоти

Асортимент бренда 2Е поповнився новинками: моторизованими комп’ютерними столами 2Е СЕ118W-MOTORIZED (білого кольору) та 2Е СЕ150B-MOTORIZED (чорного кольору), які мінімізують навантаження на спину користувача під час тривалої роботи, навчання чи багатогодинних ігрових сесій, допомагають дбати про правильну поставу і здоров’я хребта.

Читати