Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур


Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.
Термопаста 2E THERMOBOOST гарантує ефективний розподіл тепла та сприяє підвищенню теплопровідності, заповнює мікротріщини і подряпини, а також рівномірно розподіляється на поверхні. Термопаста 2E стійка до корозії, окислення, має широкий діапазон робочих температур та не проводить електричний струм.
Додатково відмітимо що у комплектацію входить все необхідне для зручної роботи – якісна упаковка, лопатка для нанесення та спиртова серветка для очищення поверхні.

Останні новини
Бездротові навушники 2Е RainDrops Light True Wireless: свобода звучання нового покоління

Якісні та надійні бездротові навушники полонили серця багатьох користувачів та стали незамінним аксесуаром до кожного смартфону. Тому питання вибору високоякісної бездротової гарнітури зараз актуальне як ніколи. Пропонуємо вашій увазі абсолютну новинку - 2Е бездротові вологостійкі навушники з мікрофоном RainDrops Light True Wireless, які вразять не лише справжніх меломанів, а й любителів чогось дійсно стильного та актуального.

Читати
2E SoundXTube: задає ритм, задає драйв

Якщо без своїх улюблених треків ви не уявляєте пікнік на природі, подорож на велосипеді, відпочинок на пляжі чи прогулянку лісом, то акустична система 2E SoundXTube – це «мастхев» для вашого життя! Адже портативна аудіосистема 2Е створить потрібну атмосферу та забезпечить відмінний настрій за будь-яких умов!

Читати