Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур


Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.
Термопаста 2E THERMOBOOST гарантує ефективний розподіл тепла та сприяє підвищенню теплопровідності, заповнює мікротріщини і подряпини, а також рівномірно розподіляється на поверхні. Термопаста 2E стійка до корозії, окислення, має широкий діапазон робочих температур та не проводить електричний струм.
Додатково відмітимо що у комплектацію входить все необхідне для зручної роботи – якісна упаковка, лопатка для нанесення та спиртова серветка для очищення поверхні.

Останні новини
Камери для відеоконференцій 2E

Під брендом 2Е з'явилася нова модель камери для відеоконференцій 2E FHD. Ділові зустрічі в онлайні будуть чіткими та реалістичними, у форматі відео FHD 1080р, та жодна деталь не лишиться без уваги, завдяки 10х зуму.

Читати
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати