Сонячні панелі 2E будуть начасні й… взимку: актуальність і переваги використання

Сонячні панелі 2E будуть начасні й… взимку: актуальність і переваги використання

Зима, безсумнівно, змінює клімат і енергетичний баланс, але нагальність сонячних панелей в осінньо-зимовий період не втрачається. Пристрої можуть успішно генерувати енергію навіть за низьких температур і короткого світлового дня, що робить їх цінним придбанням для відносно стабільного й екологічно чистого енергозабезпечення, до того ж з фінансовою вигодою.

Навіть у холодну пору року, але за наявності прямих сонячних променів, панелі 2E можуть працювати та виробляти електрику й ось завдяки чому:

  • рефлексія та світлопропускання: взимку сніг може відображати до 90 % сонячного світла, збільшуючи загальну кількість доступного сонячного випромінювання;
  • кут інсоляції: взимку сонце знаходиться на небі на нижніх кутах, що можна використати для сонячних панелей із рухомою конструкцією.

Що можна зарядити?

Наразі альтернативна енергетика набуває особливого значення та важливості, дає змогу бути не тільки енергонезалежними, а й задовольняти елементарні та критичні потреби.

Сонячні панелі 2Е заряджають смартфони, планшети, powerbank, портативні зарядні станції, батареї для дронів та їхніх пультів, батареї інструментів, камер, тепловізорів, засобів зв’язку, мультимедійних девайсів, ноутбуків тощо. Восени-взимку, щоправда, не з максимальною ефективністю, але це можна регулювати, вибравши потужнішу панель.

Сумісність із зарядними станціями 2Е та іншими

Під час блекаутів сонячні панелі є чи не єдиним джерелом живлення. Вони разом із портативними електростанціями є сумісними та взаємодоповнюючими джерелами електроенергії. Сумісність обумовлена тим, що сонячні панелі слугують джерелом заряду для портативних електростанцій. Це робить портативні електростанції ще універсальнішими, адже вони можуть забезпечити енергією пристрої навіть за повної відсутності електроенергії.

Можливість будувати гнучкі сонячні масиви різної потужності

Новітні надлегкі портативні сонячні панелі, означені типовим рознімом MC4, за допомогою конекторів і розгалужувачів 2Е можна об’єднувати в портативні масиви будь-якої потужності – від 100 Вт до 5 кВт і більше!

Будь-де й за будь-яких умов – під час подорожі, на фронті або вдома за регулярних відключень світла – можна бути впевненими у власних можливостях, якщо мати напохваті надійного «помічника», який вловлює сонячну енергію й перетворює її на електричну.

Вибирайте портативну сонячну панель 2Е й насолоджуйтеся незалежністю від електромережі!