Смарт-годинник 2E Wave SE

Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Класичний тонкий корпус гармонійно поєднується із зручним ремінцем. Великий чіткий 1,3ʺ екран з дзеркальним покриттям оснащений чутливим сенсором для швидкого і точного управління. Він автоматично вмикається під час підняття руки і затухає, коли рука опускається.

Після повної зарядки 2E Wave SE у режимі очікування працюватимуть до 60 днів, а в режимі активного використання – до 15 днів. Після цього їм достатньо лише двох годин, щоб повністю зарядитися.

2E Wave SE оснащені трьома попередньо встановленими інтерфейсами на вибір. Щоб перемикатися між ними просто натисніть та утримуйте палець на головному екрані протягом 3 секунд.

Через 2E Wave SE увійдіть в інтерфейс керування камерою смартфона та робіть знімки одним рухом руки. Також за допомогою з’єднання Bluetooth можна керувати музикою не відриваючись від занять спортом та інших активностей.

Годинник оснащений подвійним вбудованим оптичним датчиком для точного відстеження зміни частоти пульсу. Крім того, 2E Wave SE використовують алгоритм штучного інтелекту для якісного захисту від перешкод під час вимірювання. Вимірюйте артеріальний тиск та рівень кисню в крові безпосередньо за допомогою годинника. Для цього не знадобиться мобільний телефон. Просто надягніть годинник, перейдіть на сторінку вимірювань, зачекайте кілька секунд і дізнаєтесь поточні показники.

Контролюйте свою спортивну активність за допомогою вбудованих у годинник режимів. Незалежно від того займаєтесь ви бігом, плаванням, їздою на велосипеді або граєте в теніс, ваш наручний помічник зафіксує всі дані і надасть потрібні рекомендації.

Синхронізуйте 2E Wave SE з мобільним телефоном та отримуйте повідомлення про вхідні дзвінки, SMS, повідомлення Viber, Telegram, Twitter, Facebook та сповіщення з інших додатків.

Широкий вибір кольорів годинника дозволить кожному знайти саме ті, що точно відповідатимуть настрою, характеру та уподобанням власника.

Смарт-годинник 2E Wave SE представлений у двох кольорах:

  • Чорний (2E-CWW10BK)
  • Срібний (2E-CWW10SL)

Останні новини
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати