Смарт-годинник 2E Motion GT

Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров’я.

2E Motion GT оснащені великим круглим дисплеєм 1,3ʺ з покриттям, стійким до подряпин. Корпус виконаний із цинкового сплаву з оригінальним поліруванням, безель – із нержавіючої сталі. На зап’ясті годинник утримує зручний зносостійкий ремінець. Підійдуть під різні стилі одягу.

У годиннику використовується акумулятор підвищеної ємності та інтелектуальний алгоритм енергоспоживання для максимальної оптимізації. У звичайному режимі 2E Motion GT можна використовувати більше 10 днів на одному заряді.

Одним простим рухом тепер можна виміряти артеріальний тиск і рівень кисню в крові, що дозволяє уважно стежити за своїм фізичним здоров’ям будь-де та будь-коли.

Годинник дозволяє обрати один з трьох варіантів циферблату. Якщо їх недостатньо, більше варіантів дизайнів можна знайти у додатку 2E Fit.

Вбудований датчик руху фіксує різноманітні дані під час тренування, такі як кількість кроків, витрачені калорії, частоту серцевих скорочень тощо, надає персональні рекомендації, щоб виконувати вправи максимально безпечно та ефективно.

Швидкий та точний інтелектуальний алгоритм вимірювання серцевого ритму відстежує та підказує частоту серцевих скорочень у будь-який час та у будь-якому місці, дозволяє стежити за Вашим фізичним станом та вести здоровий спосіб життя.

2E Motion GT оснащені безліччю вбудованих спортивних режимів для різноманітних видів тренувань. Носіть годинник на заняттях спортом, щоб фіксувати всі ваші дані для найбільш повного та інформативного контролю.

Після того, як годинник підключений за допомогою Bluetooth до мобільного телефону, він може відображати такі повідомлення, як SMS, сповіщення з Telegram, Viber, Twitter, Facebook і т.д., а також відображати номер абонента, що телефонує. Якщо відповідати на дзвінок не дуже зручно, можна відхилити дзвінок прямо з годинника.

Захистіть свій здоровий сон. Аналізуйте його на різних етапах, що допоможе розвинути здорові звички та покращити якість відпочинку.

Високоякісний водонепроникний корпус має рівень захисту IP68. Носіть годинник під час тренування, під дощем і не турбуйтеся про те, що він перестане працювати.

Смарт-годинник 2E Motion GT представлений у двох кольорах:

  • Чорний з помаранчевим (2E-CWW20BKOR)
  • Чорний із срібним (2E-CWW20BKSL)