Рюкзаки та сумки 2E на будь-який смак

Рюкзаки та сумки 2E на будь-який смак

В асортименті бренду 2E представлена велика кількість зручних та стильних рюкзаків та сумок, як для повсякденного використання, так і для подорожей.

Рюкзаки та сумки 2E доступні у різніх форм-факторах, розмірах та кольорах, але їх об’єднують спільні риси – висока якість, практичність та бездоганний зовнішній вигляд, який відповідає останнім тенденціям у світі моди і технологічних рішень.

Всі рюкзаки та сумки 2E доступні в нашому каталозі, ознайомиться з особливостями і дізнатися де їх купити можна за посиланням.

Останні новини
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати
Відеореєстратори 2E – якісне відео у будь-яких умовах

У новій категорії товарів для автомобілістів представлено два відеореєстратора серії 2E-Drive - 550 Magnet та 700 Magnet. Обидві моделі отримали найтехнологічне оснащення – магнітне кріплення, зручний інтерфейс керування, IPS-дисплей, модулі GPS та сенсори Sony з Full HD-записом.

Читати