Рюкзаки та сумки 2E на будь-який смак

Рюкзаки та сумки 2E на будь-який смак

В асортименті бренду 2E представлена велика кількість зручних та стильних рюкзаків та сумок, як для повсякденного використання, так і для подорожей.

Рюкзаки та сумки 2E доступні у різніх форм-факторах, розмірах та кольорах, але їх об’єднують спільні риси – висока якість, практичність та бездоганний зовнішній вигляд, який відповідає останнім тенденціям у світі моди і технологічних рішень.

Всі рюкзаки та сумки 2E доступні в нашому каталозі, ознайомиться з особливостями і дізнатися де їх купити можна за посиланням.

Останні новини
Камери для відеоконференцій 2E

Під брендом 2Е з'явилася нова модель камери для відеоконференцій 2E FHD. Ділові зустрічі в онлайні будуть чіткими та реалістичними, у форматі відео FHD 1080р, та жодна деталь не лишиться без уваги, завдяки 10х зуму.

Читати
Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.

Читати
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати