Портативні сонячні панелі 2Е – помічники, що гарантують енергонезалежність будь-де й за будь-яких умов

Портативні сонячні панелі 2Е – помічники, що гарантують енергонезалежність будь-де й за будь-яких умов

Забезпечити електроживлення найважливіших пристроїв навіть у дикій місцевості й за складних умов допоможуть портативні сонячні панелі 2Е. Асортимент бренда тішить різноманітністю. Зокрема, для задоволення базових потреб користувачів наявні на складі й доступні до відвантаження моделі потужністю 100, 250, 300 і 400 Вт, кожна з яких має певні особливості.

Портативна сонячна панель 2E 100 Вт

Код товару: 2E-PSPLW100

Неспростовною перевагою моделі є багатство інтерфейсів. Панель має розніми DC, USB-A, USB-C і Anderson, що робить її придатною до використання з різними типами пристроїв і зарядними станціями. А технологія QC3.0 дасть змогу зарядити сумісний акумулятор до 50 % приблизно за 30 хвилин, при цьому визначення оптимального рівня напруги відбувається автоматично, а це максимізує ефективність заряджання.

Портативна сонячна панель 2E 250 Вт

Код товару: 2E-PSPLW250

Модель користується попитом з-поміж любителів активного відпочинку на природі, також буде корисна й для військових на фронті, адже забезпечує можливість відновлювати заряд важливих пристроїв на кшталт GPS-навігаторів, рацій, смартфонів, акумуляторних батарей тощо. Сонячна панель складається із чотирьох секцій, конструкцією передбачені зручні руків’я й опори для встановлення під оптимальним кутом нахилу. Головна особливість пристрою – багатство інтерфейсів: MC4, Anderson, XT60 і DC5.5 для з’єднання сонячних панелей між собою та з іншими компонентами системи, зокрема інверторами або контролерами заряду.

Портативна сонячна панель 2E 300 Вт

Код товару: 2E-PSPLW300

За потужності 300 Вт вага моделі менша на 40 %, як порівняти із сонячними панелями аналогічної потужності, і становить 7,1 кг. Водночас це аж ніяк не впливає на коефіцієнт конверсії – гідні 22-23,5 %. Для ефективного «збирання» сонячної енергії панель можна встановлювати під нахилом завдяки спеціальним опорам. Крім того, пристрій вирізняється ергономічністю, що зумовлює зручність використання: конструкція панелі із чотирьох секцій складана, а легке транспортування забезпечують надійні руків’я.

Портативна сонячна панель 2E 400 Вт

Код товару: 2E-PSPLW400

Сонячна панель зі збільшеною потужністю (400 Вт) і високим коефіцієнтом конверсії (22-23,5 %) вдало поєднує всі особливості менш потужних моделей, а саме: вирізняється мобільністю, адже її вагу зменшено на 40 %; має складану конструкцію та руків’я для легшого перенесення та розгортання; складається із чотирьох секцій, що забезпечує гнучкість панелі й адаптивність до різних умов використання. І, звісно, оснащена різноманітними інтерфейсами для зручного підключення чи не будь-яких пристроїв, зокрема типовим MC4, Anderson, XT60 і DC5.5.

Всюди й за будь-яких умов – на відпочинку в кемпінгу, під час автоподорожі або на фронті – можна бути впевненими у власних можливостях, якщо мати напохваті надійного «помічника», який вловлює сонячну енергію й перетворює її на електричну.

Вибирайте портативну сонячну панель 2Е й насолоджуйтеся незалежністю від електромережі!