Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Майже всі подовжувачі 2Е мають чотири розетки, що значно розширює можливості їх використання. Не потрібно обирати які пристрої підключати, адже розеток вистачить на все. Подовжувачі на котушках 2Е, на відміну від багатьох кабелів, особливо в цій ціновій категорії, виготовляються з дроту з трьома та двома жилами. Корпус котушок виготовлений в декількох варіантах – із оцинкованої нержавіючої сталі та міцного, ударостійкого пластику. Для зручності транспортування, катушки оснащенні ергономічними рукоятками.

Тільки одна модель, 2E-U01R20M на 20 м, «вибивається» із загальної лінійки подовжувачів на котушці 2Е, вона має одну розетку та перетин дроту 1.0 мм². Вона позиціонується як базова, для побутових потреб, що не потребують великого навантаження. Зовнішня розетка на кінці дроту виключає необхідність перенесення котушки, а подовжувач комплектується дротом ПВС.

Всі подовжувачі на котушках 2E доступні в нашому каталозі, ознайомиться з особливостями і дізнатися де їх купити можна за посиланням.

Останні новини
Бездротові навушники 2Е RainDrops Light True Wireless: свобода звучання нового покоління

Якісні та надійні бездротові навушники полонили серця багатьох користувачів та стали незамінним аксесуаром до кожного смартфону. Тому питання вибору високоякісної бездротової гарнітури зараз актуальне як ніколи. Пропонуємо вашій увазі абсолютну новинку - 2Е бездротові вологостійкі навушники з мікрофоном RainDrops Light True Wireless, які вразять не лише справжніх меломанів, а й любителів чогось дійсно стильного та актуального.

Читати
2E SoundXTube: задає ритм, задає драйв

Якщо без своїх улюблених треків ви не уявляєте пікнік на природі, подорож на велосипеді, відпочинок на пляжі чи прогулянку лісом, то акустична система 2E SoundXTube – це «мастхев» для вашого життя! Адже портативна аудіосистема 2Е створить потрібну атмосферу та забезпечить відмінний настрій за будь-яких умов!

Читати