Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Майже всі подовжувачі 2Е мають чотири розетки, що значно розширює можливості їх використання. Не потрібно обирати які пристрої підключати, адже розеток вистачить на все. Подовжувачі на котушках 2Е, на відміну від багатьох кабелів, особливо в цій ціновій категорії, виготовляються з дроту з трьома та двома жилами. Корпус котушок виготовлений в декількох варіантах – із оцинкованої нержавіючої сталі та міцного, ударостійкого пластику. Для зручності транспортування, катушки оснащенні ергономічними рукоятками.

Тільки одна модель, 2E-U01R20M на 20 м, «вибивається» із загальної лінійки подовжувачів на котушці 2Е, вона має одну розетку та перетин дроту 1.0 мм². Вона позиціонується як базова, для побутових потреб, що не потребують великого навантаження. Зовнішня розетка на кінці дроту виключає необхідність перенесення котушки, а подовжувач комплектується дротом ПВС.

Всі подовжувачі на котушках 2E доступні в нашому каталозі, ознайомиться з особливостями і дізнатися де їх купити можна за посиланням.

Останні новини
Камери для відеоконференцій 2E

Під брендом 2Е з'явилася нова модель камери для відеоконференцій 2E FHD. Ділові зустрічі в онлайні будуть чіткими та реалістичними, у форматі відео FHD 1080р, та жодна деталь не лишиться без уваги, завдяки 10х зуму.

Читати
Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.

Читати
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати