НОВИЙ ANDROID GO-СМАРТФОН 2Е E450A

НОВИЙ ANDROID GO-СМАРТФОН 2Е E450A

Ще одним ультрабюджетним смартфоном першої хвилі, що був випущений під спрощену ОС Android Oreo (Go edition), стала модель E450A від бренду 2Е. Android Go – спеціальна версія Android Oreo адаптована для бюджетних смартфонів із об’ємом ОЗУ до 1ГБ.

Модель отримала сертифікат Google Mobile Services за програмою GMS Express Plus, яку вимагає Google від усіх сумлінних виробників, а це гарантує користувачу, що:

  • Смартфон підготовлений виробником у відповідності із рекомендаціями Google і протестований на таку відповідність у лабораторії Google;
  • Смартфон має доступ до оновлення популярних додатків з Play Market – усі оновлення будуть працювати на перевіреній системі;
  • Усі додатки, що знаходяться у ПЗ, а також ті, що можна завантажити – оптимізовані для швидкої роботи, без шкідливого програмного забезпечення, небажаної реклами та вірусів.

Дуже доступна ціна і основні додатки Google, якими ви користуєтесь щодня – все є у смартфоні Е450А від 2Е.

Останні новини
Навушники 2E – широкий вибір якісного звучання

2E презентує нову категорію товарів – дротові та бездротові навушники. В асортименті представлені як звичайні моделі, так і унікальні рішення, які здивують та не залишать байдужими навіть найвибагливіших меломанів.

Читати