НОВІ ПРИСТРОЇ В КАТЕГОРІЇ КАБЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ

НОВІ ПРИСТРОЇ В КАТЕГОРІЇ КАБЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Модельний ряд 2E отримав нові пристрої – мережеві фільтри та подовжувачі. Мережеві фільтри представлені як простими моделями, так і фільтрами з вимикачами, а також моделями з захистом по стандарту IP44. Ключова особливість – вогнетривкий пластик.

Найпростіша серія складається з подовжувачів з кількістю розеток від 3 до 5 і довжиною кабелю – 1,8 і 3 м.

Мережевий фільтр з вимикачем і заземленням, допоможе захистити побутові прилади і комп’ютерну техніку від стрибків напруги. Передбачений і захист для дітей. Гнізда під вилку отримали спеціальні шторки.

Більш просунута лінійка мережевих фільтрів з вимикачами також оснащена портами USB для підзарядки мобільних пристроїв.

Захищена серія використовує стандарт IP44, який забезпечує захист від твердих елементів, розміром більше 1 мм, а також від струменів і бризок води. Мережеві фільтри цієї серії – ідеальний варіант для використання під час ремонту або інших видів робіт з підвищеним фізичним навантаженням на прилади.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати