Нові портативні зарядні станції 2E – «Мастхев» сьогодення

Нові портативні зарядні станції 2E – «Мастхев» сьогодення

За умов блекауту, що є наслідком ворожих обстрілів енергетичної інфраструктури, багато користувачів почали шукати альтернативні рішення для забезпечення живлення побутових та інших пристроїв щоденного використання. Та не тільки для мирних мешканців завдання забезпечення електроенергією актуальне. Вкрай гостре воно і для військових, які щодня боронять рідну землю, обстоюють свободу. Для забезпечення потреб в електроживленні різноманітних пристроїв у пригоді стануть портативні електростанції бренда 2Е, що є в наявності на складі ERC. Доступно до замовлення чотири моделі різної потужності, тож вибирати треба відповідно до потреб, зокрема брати до уваги тип пристроїв, які необхідно заряджати.

Електростанція 2E-OPS-300 потужністю 300 Вт має акумулятор 80 000 мА·год. Його ємності вистачить, аби зарядити смартфон 3 000-5 000 мА·год (24-15 разів відповідно), планшет 8 000 мА·год (9 разів), ноутбук 65 Вт (4 рази), портативну колонку 7 500 мА·год (10 разів). З огляду на невелику ємність модель буде корисною вдома, на дачі чи під час подорожей.

Якщо потрібно розв’язати більш складні завдання, варто розглянути моделі 2E-OPS-1200 та 2E-BS006 з ємністю акумулятора 300 000 мА·год і 624 000 мА·год відповідно. Такі потужні пристрої особливо необхідні для військових потреб, адже, наприклад, 2E-OPS-1200 дасть змогу зарядити рацію (5 Вт) аж 180 разів та забезпечити роботу StarLink (100 Вт) упродовж 10,5 годин! Щодо моделі 2E-BS006: ємності акумулятора вистачить на 375 циклів заряджання рації (5 Вт), 30 циклів – квадрокоптера (60 Вт) та на 18 годин роботи StarLink (100 Вт). Звісно, чим потужніша електростанція, тим більшу вагу вона має, та це не має суттєвого значення з огляду на виклики, з якими вона допомагає впоратися.

Для побутового користування варто розглянути й модель 2E-OPS-600 потужністю 600 Вт, що має запас ємності 160 000 мА·год. Як і інші моделі, її можна використовувати для заряджання телефонів, ноутбуків, фотокамер, підживлювати від електростанції Wi-Fi-модеми, LED-лампи, радіоприймачі, електроковдри та інші побутові пристрої, як-то мультиварки, холодильники чи телевізори – різнитиметься лише час роботи залежно від ємності акумулятора електростанції.

Єдиною для всіх станцій 2Е важливою особливістю є можливість заряджання акумулятора від сонця. Відповідно до моделі потрібно підбирати сонячні панелі, враховуючи потужність та тип з’єднання (рознім Anderson або DC).

Компактна портативна електростанція стане чудовим рішенням за умов відсутності електрики. Пристрій, по суті, є великою батареєю в захисній коробці з вбудованими розетками змінного струму та іншими портами. Така річ – це «мастхев», адже дасть змогу за будь-яких умов відновити заряд необхідних пристроїв, інколи життєво важливих.