Нові монітори 2E – для офісу та дому

Нові монітори 2E – для офісу та дому

Монітори 2E представлені чотирма моделями з різним позиціонуванням – вони впораються із задачами як в офісі, так і вдома.

Модель 2Е 18,5” A1919B з TN-матрицею має цифровий рознім DVI – саме для корпоративного сектору.

Моделі 2Е C2219B, C2419B, F2719B оснащені матрицею нового типу ADS (аналог IPS) з широкими кутами огляду 178°/178° та цифровим рознімом HDMI.

Всі чотири моделі мають внутрішній блок живлення та здатні до настінного встановлення завдяки кріпленням VESA 75×75.

До речі, геймерів зацікавить функція «Приціл». Монітори 2E мають україномовне меню користувача та відповідають всім вимогам технічного регламенту.

Останні новини
Камери для відеоконференцій 2E

Під брендом 2Е з'явилася нова модель камери для відеоконференцій 2E FHD. Ділові зустрічі в онлайні будуть чіткими та реалістичними, у форматі відео FHD 1080р, та жодна деталь не лишиться без уваги, завдяки 10х зуму.

Читати
Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.

Читати
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати