Нові монітори 2E – для офісу та дому

Нові монітори 2E – для офісу та дому

Монітори 2E представлені чотирма моделями з різним позиціонуванням – вони впораються із задачами як в офісі, так і вдома.

Модель 2Е 18,5” A1919B з TN-матрицею має цифровий рознім DVI – саме для корпоративного сектору.

Моделі 2Е C2219B, C2419B, F2719B оснащені матрицею нового типу ADS (аналог IPS) з широкими кутами огляду 178°/178° та цифровим рознімом HDMI.

Всі чотири моделі мають внутрішній блок живлення та здатні до настінного встановлення завдяки кріпленням VESA 75×75.

До речі, геймерів зацікавить функція «Приціл». Монітори 2E мають україномовне меню користувача та відповідають всім вимогам технічного регламенту.

Останні новини
Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.

Читати
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати