Нові монітори 2E – для офісу та дому

Нові монітори 2E – для офісу та дому

Монітори 2E представлені чотирма моделями з різним позиціонуванням – вони впораються із задачами як в офісі, так і вдома.

Модель 2Е 18,5” A1919B з TN-матрицею має цифровий рознім DVI – саме для корпоративного сектору.

Моделі 2Е C2219B, C2419B, F2719B оснащені матрицею нового типу ADS (аналог IPS) з широкими кутами огляду 178°/178° та цифровим рознімом HDMI.

Всі чотири моделі мають внутрішній блок живлення та здатні до настінного встановлення завдяки кріпленням VESA 75×75.

До речі, геймерів зацікавить функція «Приціл». Монітори 2E мають україномовне меню користувача та відповідають всім вимогам технічного регламенту.

Останні новини
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати
Відеореєстратори 2E – якісне відео у будь-яких умовах

У новій категорії товарів для автомобілістів представлено два відеореєстратора серії 2E-Drive - 550 Magnet та 700 Magnet. Обидві моделі отримали найтехнологічне оснащення – магнітне кріплення, зручний інтерфейс керування, IPS-дисплей, модулі GPS та сенсори Sony з Full HD-записом.

Читати