Нові мережеві фільтри та подовжувачі 2E

Нові мережеві фільтри та подовжувачі 2E

Оновлений модельний ряд мережевих фільтрів та подовжувачів 2E представлений двома серіями: ES та VES. Мережеві фільтри серії ES виконані у класичному дизайні із заземленням, вимикачем та захисними шторками для захисту дітей. Вони призначені для побутових та комп’ютерних пристроїв. Фільтри серії VES отримали аналогічний функціонал, але більш особливий дизайн та зручний вимикач з синім підсвічуванням.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати