Нові мережеві фільтри та подовжувачі 2E

Нові мережеві фільтри та подовжувачі 2E

Оновлений модельний ряд мережевих фільтрів та подовжувачів 2E представлений двома серіями: ES та VES. Мережеві фільтри серії ES виконані у класичному дизайні із заземленням, вимикачем та захисними шторками для захисту дітей. Вони призначені для побутових та комп’ютерних пристроїв. Фільтри серії VES отримали аналогічний функціонал, але більш особливий дизайн та зручний вимикач з синім підсвічуванням.

Останні новини
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати
Відеореєстратори 2E – якісне відео у будь-яких умовах

У новій категорії товарів для автомобілістів представлено два відеореєстратора серії 2E-Drive - 550 Magnet та 700 Magnet. Обидві моделі отримали найтехнологічне оснащення – магнітне кріплення, зручний інтерфейс керування, IPS-дисплей, модулі GPS та сенсори Sony з Full HD-записом.

Читати