Нові мережеві фільтри та подовжувачі 2E

Нові мережеві фільтри та подовжувачі 2E

Оновлений модельний ряд мережевих фільтрів та подовжувачів 2E представлений двома серіями: ES та VES. Мережеві фільтри серії ES виконані у класичному дизайні із заземленням, вимикачем та захисними шторками для захисту дітей. Вони призначені для побутових та комп’ютерних пристроїв. Фільтри серії VES отримали аналогічний функціонал, але більш особливий дизайн та зручний вимикач з синім підсвічуванням.

Останні новини
Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.

Читати
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати