Нові комп’ютерні столи 2Е з регулюванням висоти

Нові комп’ютерні столи 2Е з регулюванням висоти

Асортимент бренда 2Е поповнився новинками: моторизованими комп’ютерними столами 2Е СЕ118W-MOTORIZED (білого кольору) та 2Е СЕ150B-MOTORIZED (чорного кольору), які мінімізують навантаження на спину користувача під час тривалої роботи, навчання чи багатогодинних ігрових сесій, допомагають дбати про правильну поставу і здоров’я хребта.

Столи відрізняються між собою не лише кольором, але й розмірами та деякими іншими параметрами. Стільниці обох столів виготовлено з міцного ламінованого ДСП. В моделі білого кольору її розміри становлять 580×1180 мм, а в моделі чорного – 750×1500 мм. 2Е СЕ118W-MOTORIZED здатен витримати максимальне навантаження в 50 кг, водночас 2Е СЕ150B-MOTORIZED є ще більш міцним і розрахований на навантаження до 80 кг. Тож на столах можна розміщувати не лише комп’ютери, а й різне додаткове обладнання, потрібні книги тощо.

Піднімають та опускають стільниці обох столів майже безшумні вбудовані електродвигуни: один у білій моделі і два – в чорній. Регулювання відбувається швидко через спеціальні знімні контрольні панелі, які можна розміщувати праворуч або ліворуч на столі, залежно від того, правшею чи шульгою є користувач. Ці панелі оснащено дисплеями, що відображають встановлену висоту, і вони здатні запам’ятовувати різні її параметри для швидкої зміни за потреби.

Столи працюють від мережі, їхні двигуни та електроніка надійно захищені від перенавантаження та перегріву. Універсальний стильний дизайн та зручний функціонал дають змогу використовувати їх і вдома, і в офісі, для роботи як сидячи, так і стоячи.

Із моторизованими комп’ютерними столами 2Е легко дбати про власне здоров’я та максимально комфортно організовувати робочий чи ігровий процес.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати