Нові комп’ютерні столи 2Е з регулюванням висоти

Нові комп’ютерні столи 2Е з регулюванням висоти

Асортимент бренда 2Е поповнився новинками: моторизованими комп’ютерними столами 2Е СЕ118W-MOTORIZED (білого кольору) та 2Е СЕ150B-MOTORIZED (чорного кольору), які мінімізують навантаження на спину користувача під час тривалої роботи, навчання чи багатогодинних ігрових сесій, допомагають дбати про правильну поставу і здоров’я хребта.

Столи відрізняються між собою не лише кольором, але й розмірами та деякими іншими параметрами. Стільниці обох столів виготовлено з міцного ламінованого ДСП. В моделі білого кольору її розміри становлять 580×1180 мм, а в моделі чорного – 750×1500 мм. 2Е СЕ118W-MOTORIZED здатен витримати максимальне навантаження в 50 кг, водночас 2Е СЕ150B-MOTORIZED є ще більш міцним і розрахований на навантаження до 80 кг. Тож на столах можна розміщувати не лише комп’ютери, а й різне додаткове обладнання, потрібні книги тощо.

Піднімають та опускають стільниці обох столів майже безшумні вбудовані електродвигуни: один у білій моделі і два – в чорній. Регулювання відбувається швидко через спеціальні знімні контрольні панелі, які можна розміщувати праворуч або ліворуч на столі, залежно від того, правшею чи шульгою є користувач. Ці панелі оснащено дисплеями, що відображають встановлену висоту, і вони здатні запам’ятовувати різні її параметри для швидкої зміни за потреби.

Столи працюють від мережі, їхні двигуни та електроніка надійно захищені від перенавантаження та перегріву. Універсальний стильний дизайн та зручний функціонал дають змогу використовувати їх і вдома, і в офісі, для роботи як сидячи, так і стоячи.

Із моторизованими комп’ютерними столами 2Е легко дбати про власне здоров’я та максимально комфортно організовувати робочий чи ігровий процес.