Навушники 2E – широкий вибір якісного звучання

Навушники 2E – широкий вибір якісного звучання


2E презентує нову категорію товарів – дротові та бездротові навушники. В асортименті є як звичайні моделі, так і унікальні рішення, які здивують та не залишать байдужими навіть найвибагливіших меломанів.

Дротові навушники представлені серіями – A1, X1, S2, S5, S6, S7, S8.

Бездротові навушники поділяються на декілька типів та представлені серіями – S9, RainDrops, V1, V3.

Всі навушники доступні в нашому каталозі, ознайомиться з технічними характеристиками і дізнатися де купити новинки можна за посиланням.

Останні новини
Бездротові навушники 2Е RainDrops Light True Wireless: свобода звучання нового покоління

Якісні та надійні бездротові навушники полонили серця багатьох користувачів та стали незамінним аксесуаром до кожного смартфону. Тому питання вибору високоякісної бездротової гарнітури зараз актуальне як ніколи. Пропонуємо вашій увазі абсолютну новинку - 2Е бездротові вологостійкі навушники з мікрофоном RainDrops Light True Wireless, які вразять не лише справжніх меломанів, а й любителів чогось дійсно стильного та актуального.

Читати
2E SoundXTube: задає ритм, задає драйв

Якщо без своїх улюблених треків ви не уявляєте пікнік на природі, подорож на велосипеді, відпочинок на пляжі чи прогулянку лісом, то акустична система 2E SoundXTube – це «мастхев» для вашого життя! Адже портативна аудіосистема 2Е створить потрібну атмосферу та забезпечить відмінний настрій за будь-яких умов!

Читати