Навушники 2E – широкий вибір якісного звучання

Навушники 2E – широкий вибір якісного звучання


2E презентує нову категорію товарів – дротові та бездротові навушники. В асортименті є як звичайні моделі, так і унікальні рішення, які здивують та не залишать байдужими навіть найвибагливіших меломанів.

Дротові навушники представлені серіями – A1, X1, S2, S5, S6, S7, S8.

Бездротові навушники поділяються на декілька типів та представлені серіями – S9, RainDrops, V1, V3.

Всі навушники доступні в нашому каталозі, ознайомиться з технічними характеристиками і дізнатися де купити новинки можна за посиланням.

Останні новини
Камери для відеоконференцій 2E

Під брендом 2Е з'явилася нова модель камери для відеоконференцій 2E FHD. Ділові зустрічі в онлайні будуть чіткими та реалістичними, у форматі відео FHD 1080р, та жодна деталь не лишиться без уваги, завдяки 10х зуму.

Читати
Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.

Читати
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати