Навушники 2E – широкий вибір якісного звучання

Навушники 2E – широкий вибір якісного звучання


2E презентує нову категорію товарів – дротові та бездротові навушники. В асортименті є як звичайні моделі, так і унікальні рішення, які здивують та не залишать байдужими навіть найвибагливіших меломанів.

Дротові навушники представлені серіями – A1, X1, S2, S5, S6, S7, S8.

Бездротові навушники поділяються на декілька типів та представлені серіями – S9, RainDrops, V1, V3.

Всі навушники доступні в нашому каталозі, ознайомиться з технічними характеристиками і дізнатися де купити новинки можна за посиланням.

Останні новини
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати
Відеореєстратори 2E – якісне відео у будь-яких умовах

У новій категорії товарів для автомобілістів представлено два відеореєстратора серії 2E-Drive - 550 Magnet та 700 Magnet. Обидві моделі отримали найтехнологічне оснащення – магнітне кріплення, зручний інтерфейс керування, IPS-дисплей, модулі GPS та сенсори Sony з Full HD-записом.

Читати