МЕДІАПРОГРАВАЧ 2E ПІДТРИМУЄ ЕФІРНЕ ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ СТАНДАРТУ DVB-T2

МЕДІАПРОГРАВАЧ 2E ПІДТРИМУЄ ЕФІРНЕ ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ СТАНДАРТУ DVB-T2

Ресивер 2E-T2001 – це оптимальне рішення для мовлення ефірного цифрового сигналу стандарту DVB-T2 з розширеними мультимедійними можливостями.

Зовнішній вигляд тюнера мінімалістичний. На передній панелі розташовані: інфрачервоний датчик та рознім USB 2.0, який необхідний для підключення зовнішніх накопичувачів.

На задній панелі розташовані наступні інтерфейси: Рознім RF IN для підключення антенного кабелю; Рознім HDMI 1.4  – використовується для виведення сигналу на телевізор; Рознім АV – це mini-jack для підключення кабелю CVBS; Рознім DC для підключення адаптера живлення;

Зручний та простий інтерфейс користувача підтримує як українську так і інші мови. Меню логічно структуровано, а для управління використовується пульт дистанційного керування. Вбудований медіапрогравач підтримує відтворення файлів (аудіо, відео та фото) з зовнішнього USB-накопичувачів. Він підтримує файлові системи FAT/FAT32/NTFS та диски місткістю до 1 ТБ.

Останні новини
БЕЗДРОТОВІ ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ 2E ДЛЯ ГАДЖЕТІВ З ПІДТРИМКОЮ СТАНДАРТУ QI

Бездротові зарядні пристрої 2E представлені п'ятьма моделями - двома компактними у формі дисків (2Е-WCQ01-01, 2Е-WCQ01-02), однією у формі стенду (2Е-WCQ01-04), а також двома автомобільними варіантами (2Е-WCQ01-03, 2Е-WCQ01-05).​

Читати
НОВИЙ ANDROID GO-СМАРТФОН 2Е E450A

Ще одним ультрабюджетним смартфоном першої хвилі, що був випущений під спрощену ОС Android Oreo (Go edition), стала модель E450A від бренду 2Е. Android Go – спеціальна версія Android Oreo адаптована для бюджетних смартфонів із об’ємом ОЗУ до 1ГБ.

Читати