МЕДІАПРОГРАВАЧ 2E ПІДТРИМУЄ ЕФІРНЕ ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ СТАНДАРТУ DVB-T2

МЕДІАПРОГРАВАЧ 2E ПІДТРИМУЄ ЕФІРНЕ ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ СТАНДАРТУ DVB-T2

Ресивер 2E-T2001 – це оптимальне рішення для мовлення ефірного цифрового сигналу стандарту DVB-T2 з розширеними мультимедійними можливостями.

Зовнішній вигляд тюнера мінімалістичний. На передній панелі розташовані: інфрачервоний датчик та рознім USB 2.0, який необхідний для підключення зовнішніх накопичувачів.

На задній панелі розташовані наступні інтерфейси: Рознім RF IN для підключення антенного кабелю; Рознім HDMI 1.4  – використовується для виведення сигналу на телевізор; Рознім АV – це mini-jack для підключення кабелю CVBS; Рознім DC для підключення адаптера живлення;

Зручний та простий інтерфейс користувача підтримує як українську так і інші мови. Меню логічно структуровано, а для управління використовується пульт дистанційного керування. Вбудований медіапрогравач підтримує відтворення файлів (аудіо, відео та фото) з зовнішнього USB-накопичувачів. Він підтримує файлові системи FAT/FAT32/NTFS та диски місткістю до 1 ТБ.

Останні новини
Навушники 2E – широкий вибір якісного звучання

2E презентує нову категорію товарів – дротові та бездротові навушники. В асортименті представлені як звичайні моделі, так і унікальні рішення, які здивують та не залишать байдужими навіть найвибагливіших меломанів.

Читати