Комп’ютерні корпуси 2E – актуальні пропозиції для офісного та домашнього ПК

Комп’ютерні корпуси 2E – актуальні пропозиції для офісного та домашнього ПК

Корпус – це основа, що об’єднує всі складові комп’ютерної системи в єдине ціле. Від того наскільки вдалим буде вибір, залежить чітка робота ПК. Універсальний асортимент 2Е та 2E GAMING – це сучасна актуальна пропозиція для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.

Офісний ПК – це здебільшого система, що забезпечує виконання певних завдань та має просту конфігурацію. Звичайно, вона відрізняється від робочої системи дизайнера та користувачів, що потребують високо технологічних рішень.

Декілька порад, якими можливо скористатись при виборі комп’ютерного корпусу для офісного або робочого ПК:

  • звернути увагу на дизайн та матеріали виробу – здебільшого це корпуси класичної форми, виготовлені зі сталі 0,45-0,5 мм та пластику на передній панелі. Також може бути присутнє додаткове оздоблення у вигляді перфорації або сітки на передній та бічних панелях – для кращої циркуляції повітряних потоків. Застосування акрилу та загартованого скла для бічних панелей у такому випадку не доречно, бо вартість готового виробу буде вища і для розміщення на робочому місці це не практично;
  • необхідно звернути увагу на наявність в корпусі всіх необхідних рознімів, кнопок, індикаторів та на те, щоб вони були у вільному та зручному доступі;
  • залежно від складності обраної системи, визначити оптимальну конфігурацію компонентів та звірити зі специфікацією корпусу: з’ясувати скільки місць для накопичувачів та їх розташування, кількість слотів розширення, наявність вбудованого блоку живлення та його характеристики;
  • рекомендуємо звернути увагу на наявність в корпусі вбудованих вентиляторів та додаткових опцій. Комплектація корпусів такого типу стандартна – існує все необхідне для якісної роботи, тому що в першу чергу головним критерієм, що впливає на вибір залишається вартість виробу;
  • радимо уважно ознайомитись зі специфікацією корпусу, щоб вдало підібрати конфігурацію майбутнього ПК.

Пропонуємо асортимент комп’ютерних корпусів 2Е для стандартних ПК.

Комп’ютерні корпуси серії 2E Alfa – оптимальний варіант для офісного та домашнього ПК формату ATX.

Корпуси 2E Alfa із сталі вищого ґатунку, товщиною 0,5мм, класичний формфактор Mid Tower для материнських плат ATX, Micro ATX, Mini ITX.

Корпуси із вивіреною конструкцією та раціонально продуманим внутрішнім простором, достатньо місця для розміщення кабелів. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусу відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу збирання ПК.

Передня комбінована панель виготовлена із відшліфованого пластика із перфорацією. Це достатньо практично під час активного використання для активної циркуляції та відтоку нагрітого повітря назовні, виглядає презентабельно.

В асортименті представлена модель 2E-E185 без блоку живлення та із вже вбудованим блоком живлення 2E-E185-400 з верхнім розміщенням та кабелем живлення у комплекті.

Корпуси із оптимальним комплектом рознімів: 2х USB 2.0 та 1х USB 3.0 із одним зовнішнім відсіком 5.25″, 3(4)шт. відсіків для 2.5 дюймових накопичувачів та 2(1)шт. відсіків для 3.5 дюймових накопичувачів, сім слотів розширення. Передбачена можливість розміщення відеоадаптера довжиною до 320мм та охолодження для процесора висотою до 148 мм.

В корпусах 2E Alfa E185 можливо розмістити до 5 вентиляторів: 2×120 мм на передню та бічну панелі, 1х80 (90) мм на задню панель. Перфорація передньої та бічних панелей сприяє активному теплообміну та підтриманню оптимального температурного режиму.

Комп’ютерні корпуси серії 2E Basis – оптимальний компактний варіант для офісного та домашнього ПК.

Корпуси 2E Basis із сталі вищого ґатунку, товщиною 0,5мм. Форм фактор Mini Tower для материнських плат Micro ATX, Mini ITX.

Компактний корпус 2E Basis RD860-3U із комбінованою передньою панеллю, що має сітчасту вставку для оптимізації руху повітряних потоків та ефективного охолодження компонентів системи.

В корпусі присутній один зовнішній відсік 5.25″, 2(3)шт. відсіків для накопичувачів 2.5″ та 2(1)шт. відсіків для накопичувачів 3.5″. Корпус 2E Basis RD860-3U має чотири слоти розширення, розніми USB 2.0х2 шт. та USB 3.0х1 шт., передбачена можливість розміщення відеоадаптера довжиною до 320мм та охолодження для процесора висотою до 142 мм.

В корпус 2E Basis RD860-3U можливо встановити два вентилятори: на передню панель – 1х120 мм, на задню панель 1х80 (90) мм. Перфорація бічної панелі та сітчаста структура попереду сприяють активному теплообміну та підтриманню оптимального температурного режиму.

В асортименті представлена модель 2E-RD860-3U без блоку живлення та із вже вбудованим блоком живлення 2E-RD8603U-400 з верхнім розміщенням та кабелем живлення у комплекті.

Альтернативна пропозиція компактного бюджетного корпусу для елементарної комп’ютерної системи – модель 2E Basis RD863-400.

Шасі корпусу виготовлено із сталі 0,5 мм. Передня панель із фактурного пластику. Конструкція практично ідентична до попередньої моделі. Корпус розрахований на 2(або 1) 3,5” та 3(або 2) 2,5” накопичувачі та має стандартну кількість слотів розширення – 4 шт. Присутні відсіки 5,25” – 2 шт. Довжина відеокарти не повинна перевищувати 320 мм.

В корпусі вбудований блок живлення (верхнє розташування), що оснащений конекторами для підключення живлення материнської плати, процесора та інших складових системи. Блок живлення підійде для офісних ПК із елементарною базою.

Охолодження компонентів здійснюється через отвори на задній панелі та перфорацію бічної панелі. Можливо встановити 120 або 80мм вентилятор на передню панель та 80мм вентилятор на задню панель. Щодо процесорного охолодження, тут обмеження по висоті 142 мм.

Компактний корпус можливо розмістити на робочий стіл або у спеціальну меблеву нішу. В комплекті корпусу необхідні складові для фіксації компонентів системи та докладна інструкція.

Комп’ютерні корпуси серії 2E Credo – нова сучасна модель асортименту. Компактний варіант для офісного та домашнього ПК.

Особливість, що відрізняє нову модель від подібних пропозицій – це суцільна конструкція передньої панелі. Саме акцент на монолітній базі та металу та сучасному дизайні, у поєднанні із якісними матеріалами привертають увагу до 2E Credo V200B-400.

Корпус компактний – формфактор Mini Tower для материнських плат Micro ATX, Mini ITX із вбудованим блоком живлення, що підійде для офісних ПК з елементарною базою.

В комплекті два розніми USB 3.0, вбудований 80мм вентилятор на задній панелі, по два 2,5- та 3,5-дюймових відсіку для накопичувачів, чотири слоти розширення.

Для активної вентиляції присутня перфорація на бічних панелях. Компактний корпус можливо розмістити на робочий стіл або у спеціальну меблеву нішу. В комплекті корпусу необхідні складові для фіксації компонентів системи та докладна інструкція.

Комп’ютерні корпуси 2E – компактні та стандартні рішення для бюджетних елементарних ПК. Корпуси демократичні, із простим компонуванням та класичним дизайном. 2Е гарантує високу якість виконання, сучасний функціонал та все необхідне для стабільної роботи комп’ютерної системи.

Вищезазначені моделі корпусів 2Е призначені як для самостійної, так і для професійної збірки, мають раціонально організований внутрішній простір та не складну внутрішню організацію. Елементи конструкції ретельно відшліфовані із якісним покриттям.

Вибір корпусу – важливий етап на шляху до створення вашого ПК. Скористайтесь пропозицією 2Е та оберіть оптимальний варіант корпусу.

2Е пропонує різноманітний асортимент для широкого загалу користувачів!