Колонки 2E SoundXBlock – нестримне звучання у вашій долоні

Колонки 2E SoundXBlock – нестримне звучання у вашій долоні

Портативна акустична система 2E SoundXBlock – це потужне чисте звучання, яке створюється двома динаміками по 48 мм разом із великим пасивним радіатором потужністю 20 Вт. Таке поєднання дає змогу відтворювати звук у діапазоні від 115 Гц до 15 кГц.

Колонку оснащено технологією Extra Bass, а Bluetooth 5.0 забезпечує максимальну якість передавання звуку і стабільну роботу на відстані до 18 метрів.

2E SoundXBlock створено, аби працювати як у приміщенні, так і просто неба. Корпус надійно захищений від вологи за стандартом IPX7, а також має захист від пошкоджень під час падіння. Завдяки технології Quick Charge колонка повністю заряджається за 3 години і цього заряду вистачить на 24 години безперервної роботи.

Колонку оснащено вбудованим мікрофоном із шумопоглинанням і функцією Hands Free. Також є можливість об’єднати дві системи SoundXBlock у бездротову стереопару за допомогою одного натискання та технології TWS.

Стильний сучасний дизайн колонки пасуватиме до будь-якого образу користувача й підкреслюватиме надійність та потужність системи.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати