Колонки 2E SoundXBlock – нестримне звучання у вашій долоні

Колонки 2E SoundXBlock – нестримне звучання у вашій долоні

Портативна акустична система 2E SoundXBlock – це потужне чисте звучання, яке створюється двома динаміками по 48 мм разом із великим пасивним радіатором потужністю 20 Вт. Таке поєднання дає змогу відтворювати звук у діапазоні від 115 Гц до 15 кГц.

Колонку оснащено технологією Extra Bass, а Bluetooth 5.0 забезпечує максимальну якість передавання звуку і стабільну роботу на відстані до 18 метрів.

2E SoundXBlock створено, аби працювати як у приміщенні, так і просто неба. Корпус надійно захищений від вологи за стандартом IPX7, а також має захист від пошкоджень під час падіння. Завдяки технології Quick Charge колонка повністю заряджається за 3 години і цього заряду вистачить на 24 години безперервної роботи.

Колонку оснащено вбудованим мікрофоном із шумопоглинанням і функцією Hands Free. Також є можливість об’єднати дві системи SoundXBlock у бездротову стереопару за допомогою одного натискання та технології TWS.

Стильний сучасний дизайн колонки пасуватиме до будь-якого образу користувача й підкреслюватиме надійність та потужність системи.

Останні новини
Нові комп’ютерні столи 2Е з регулюванням висоти

Асортимент бренда 2Е поповнився новинками: моторизованими комп’ютерними столами 2Е СЕ118W-MOTORIZED (білого кольору) та 2Е СЕ150B-MOTORIZED (чорного кольору), які мінімізують навантаження на спину користувача під час тривалої роботи, навчання чи багатогодинних ігрових сесій, допомагають дбати про правильну поставу і здоров’я хребта.

Читати
Бездротові навушники 2Е RainDrops Light True Wireless: свобода звучання нового покоління

Якісні та надійні бездротові навушники полонили серця багатьох користувачів та стали незамінним аксесуаром до кожного смартфону. Тому питання вибору високоякісної бездротової гарнітури зараз актуальне як ніколи. Пропонуємо вашій увазі абсолютну новинку - 2Е бездротові вологостійкі навушники з мікрофоном RainDrops Light True Wireless, які вразять не лише справжніх меломанів, а й любителів чогось дійсно стильного та актуального.

Читати