Колонки 2E SoundXBlock – нестримне звучання у вашій долоні

Колонки 2E SoundXBlock – нестримне звучання у вашій долоні

Портативна акустична система 2E SoundXBlock – це потужне чисте звучання, яке створюється двома динаміками по 48 мм разом із великим пасивним радіатором потужністю 20 Вт. Таке поєднання дає змогу відтворювати звук у діапазоні від 115 Гц до 15 кГц.

Колонку оснащено технологією Extra Bass, а Bluetooth 5.0 забезпечує максимальну якість передавання звуку і стабільну роботу на відстані до 18 метрів.

2E SoundXBlock створено, аби працювати як у приміщенні, так і просто неба. Корпус надійно захищений від вологи за стандартом IPX7, а також має захист від пошкоджень під час падіння. Завдяки технології Quick Charge колонка повністю заряджається за 3 години і цього заряду вистачить на 24 години безперервної роботи.

Колонку оснащено вбудованим мікрофоном із шумопоглинанням і функцією Hands Free. Також є можливість об’єднати дві системи SoundXBlock у бездротову стереопару за допомогою одного натискання та технології TWS.

Стильний сучасний дизайн колонки пасуватиме до будь-якого образу користувача й підкреслюватиме надійність та потужність системи.