Камери для відеоконференцій 2E

Камери для відеоконференцій 2E

Під брендом 2Е з’явилася нова модель камери для відеоконференцій 2E FHD. Ділові зустрічі в онлайні будуть чіткими та реалістичними, у форматі відео FHD 1080р, та жодна деталь не лишиться без уваги, завдяки 10х зуму.

Просте підключення до USB порту, що не потребує додаткового програмного забезпечення. Камера сумісна з більшістю програм для конференцій (Zoom, Skype, Skype forbusiness, GoogleMeet, Mind та інші).

Можливе доповнення аудіо конференц-системою від 2Е з високоточним всенаправленним мікрофоном 360 градусів, та спікерфоном з удосконаленою технологією DSP, що забезпечує кришталево чистий, чіткий звук.

Просте та доступне рішення від 2Е для облаштування мітингрумів, щоб завжди бути на зв’язку з бізнес-партнерами, залишаючись в безпеці.

Останні новини
Бездротові навушники 2Е RainDrops Light True Wireless: свобода звучання нового покоління

Якісні та надійні бездротові навушники полонили серця багатьох користувачів та стали незамінним аксесуаром до кожного смартфону. Тому питання вибору високоякісної бездротової гарнітури зараз актуальне як ніколи. Пропонуємо вашій увазі абсолютну новинку - 2Е бездротові вологостійкі навушники з мікрофоном RainDrops Light True Wireless, які вразять не лише справжніх меломанів, а й любителів чогось дійсно стильного та актуального.

Читати
2E SoundXTube: задає ритм, задає драйв

Якщо без своїх улюблених треків ви не уявляєте пікнік на природі, подорож на велосипеді, відпочинок на пляжі чи прогулянку лісом, то акустична система 2E SoundXTube – це «мастхев» для вашого життя! Адже портативна аудіосистема 2Е створить потрібну атмосферу та забезпечить відмінний настрій за будь-яких умов!

Читати