Камери для відеоконференцій 2E

Камери для відеоконференцій 2E

Під брендом 2Е з’явилася нова модель камери для відеоконференцій 2E FHD. Ділові зустрічі в онлайні будуть чіткими та реалістичними, у форматі відео FHD 1080р, та жодна деталь не лишиться без уваги, завдяки 10х зуму.

Просте підключення до USB порту, що не потребує додаткового програмного забезпечення. Камера сумісна з більшістю програм для конференцій (Zoom, Skype, Skype forbusiness, GoogleMeet, Mind та інші).

Можливе доповнення аудіо конференц-системою від 2Е з високоточним всенаправленним мікрофоном 360 градусів, та спікерфоном з удосконаленою технологією DSP, що забезпечує кришталево чистий, чіткий звук.

Просте та доступне рішення від 2Е для облаштування мітингрумів, щоб завжди бути на зв’язку з бізнес-партнерами, залишаючись в безпеці.

Останні новини
Багатофункціональні ультрафіолетові стерилізатори 2E

Зустрічайте новинки від бренду 2E - багатофункціональні ультрафіолетові стерилізатори. Потурбуйтесь про себе, ваших близьких, а також про співробітників вашої компанії. Актуально для дому та офісу, поїздок і просто на кожен день.

Читати
Термопаста 2Е THERMOBOOST – надійний захист від надмірних температур

Термопаста 2E представлена у чотирьох серіях – Базова, EXPERT, PROFI та SUPREME. Базова серія призначена для заощадливих користувачів, EXPERT являє собою більш просунуте рішення, а термопаста серій PROFI та SUPREME – найтехнологічніші рішення у галузі.

Читати
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати