Камери для відеоконференцій 2E

Камери для відеоконференцій 2E

Під брендом 2Е з’явилася нова модель камери для відеоконференцій 2E FHD. Ділові зустрічі в онлайні будуть чіткими та реалістичними, у форматі відео FHD 1080р, та жодна деталь не лишиться без уваги, завдяки 10х зуму.

Просте підключення до USB порту, що не потребує додаткового програмного забезпечення. Камера сумісна з більшістю програм для конференцій (Zoom, Skype, Skype forbusiness, GoogleMeet, Mind та інші).

Можливе доповнення аудіо конференц-системою від 2Е з високоточним всенаправленним мікрофоном 360 градусів, та спікерфоном з удосконаленою технологією DSP, що забезпечує кришталево чистий, чіткий звук.

Просте та доступне рішення від 2Е для облаштування мітингрумів, щоб завжди бути на зв’язку з бізнес-партнерами, залишаючись в безпеці.

Останні новини
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати
Нові комп’ютерні столи 2Е з регулюванням висоти

Асортимент бренда 2Е поповнився новинками: моторизованими комп’ютерними столами 2Е СЕ118W-MOTORIZED (білого кольору) та 2Е СЕ150B-MOTORIZED (чорного кольору), які мінімізують навантаження на спину користувача під час тривалої роботи, навчання чи багатогодинних ігрових сесій, допомагають дбати про правильну поставу і здоров’я хребта.

Читати