ІГРОВА ЛІНІЙКА КОМП’ЮТЕРНОЇ ПЕРИФЕРІЇ 2E

ІГРОВА ЛІНІЙКА КОМП’ЮТЕРНОЇ ПЕРИФЕРІЇ 2E

Ігрова серія 2Е носить назву в честь міфологічного бога війни, ураганів та блискавок – Ареса. В античні часи на його підтримку розраховували справжні воїни, а сьогодні він подобається прихильникам віртуальних баталій.

Всі ігрові пристрої отримали агресивний дизайн, який підкреслює геймерський характер користувачів.

Маніпулятори помітно виділяються практичними матеріалами та світлодіодним підсвічуванням, а клавіатури отримали пріоритетну українську розкладки, якою можуть похвалитися далеко не всі виробники комп’ютерних аксесуарів.

Лінійка ігрової продукції 2E постійно розширюється і для оптимального вибору варто розглянути кожну модель бренду. Це можна зробити в каталозі товарів.

Останні новини
2Е GAMING BATTLES. ЧАСУ НЕ ГАЙ – СКІЛИ ПРОКАЧАЙ!

2Е GAMING запрошує взяти участь в ігровому онлайн-турнірі, що стартує 14-го квітня та завершиться 9 травня. 16 днів онлайн-баталій, аби визначити найкращих гравців у 5 ігрових дисциплінах: DOTA2, CS:GO, PUBG, Fortnite, LOL.

Читати
Подовжувачі на катушках 2E – для використання у складних умовах

Подовжувачі на котушках 2Е дозволяють підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток, в побутових умовах експлуатації. Вони призначені для використання в електричній мережі 220 В та живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3,2 кВт.

Читати
Відеореєстратори 2E – якісне відео у будь-яких умовах

У новій категорії товарів для автомобілістів представлено два відеореєстратора серії 2E-Drive - 550 Magnet та 700 Magnet. Обидві моделі отримали найтехнологічне оснащення – магнітне кріплення, зручний інтерфейс керування, IPS-дисплей, модулі GPS та сенсори Sony з Full HD-записом.

Читати