ІГРОВА ЛІНІЙКА КОМП’ЮТЕРНОЇ ПЕРИФЕРІЇ 2E

ІГРОВА ЛІНІЙКА КОМП’ЮТЕРНОЇ ПЕРИФЕРІЇ 2E

Ігрова серія 2Е носить назву в честь міфологічного бога війни, ураганів та блискавок – Ареса. В античні часи на його підтримку розраховували справжні воїни, а сьогодні він подобається прихильникам віртуальних баталій.

Всі ігрові пристрої отримали агресивний дизайн, який підкреслює геймерський характер користувачів.

Маніпулятори помітно виділяються практичними матеріалами та світлодіодним підсвічуванням, а клавіатури отримали пріоритетну українську розкладки, якою можуть похвалитися далеко не всі виробники комп’ютерних аксесуарів.

Лінійка ігрової продукції 2E постійно розширюється і для оптимального вибору варто розглянути кожну модель бренду. Це можна зробити в каталозі товарів.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати