ГНУЧКІ ТА НАДІЙНІ КАБЕЛІ СИНХРОНІЗАЦІЇ 2E З НЕЙЛОНОВИМ ОБПЛЕТЕННЯМ

ГНУЧКІ ТА НАДІЙНІ КАБЕЛІ СИНХРОНІЗАЦІЇ 2E З НЕЙЛОНОВИМ ОБПЛЕТЕННЯМ

Нові кабелі для синхронізації і передачі даних між ПК і мобільними пристроями отримали обплетення з міцного і надійного нейлону.

Він збереже цілісність кабелю навіть в найскладніших умовах і допоможе запобігти заплутуванню, яке притаманне звичайним дротам.

Високій якості відповідають і гнучкі коннектори, які захищають кабель від перегинів та деформації, а також дозволяють підключати пристрої під різними кутами.

Кабелі 2E з тканинним обплетенням доступні у виконанні з роз’ємами MicroUSB та USB Type-C.

Останні новини
Смарт-годинник 2E Wave SE

Розумний спортивний годинник 2E Wave SE, в якому використані інноваційні технології для контролю за фізичним станом, підвищення ефективності занять спортом та для допомоги у виконанні повсякденних завдань.

Читати
Смарт-годинник 2E Motion GT

Високоякісний розумний годинник 2E Motion GT з великим екраном, тривалим часом автономної роботи, вбудованим крокоміром та з великою кількістю функцій для моніторингу стану здоров'я.

Читати
Смарт-годинник 2E Alpha X

Універсальний годинник 2E Alpha X з високочутливим сенсорним кольоровим екраном, дистанційним керуванням музикою та камерою смартфона, безліччю спортивних режимів, крокоміром та функціями контролю за параметрами здоров'я. Підійдуть як для занять спортом, так і для щоденного використання.

Читати
Док-станція 2E SmartClock

Бренд 2Е презентує представника нового покоління смартгодинників – 2E SmartClock. Цей пристрій є годинником, будильником, FM-радіо, акустичною системою та бездротовою зарядкою одночасно в запатентованому подвійному корпусі, що гарантує якісне стереозвучання.

Читати